שיפוץ חדר אמבטיה

כאשר אתם מעוניינים לשפץ את הבית – אחד החללים שיש לשים אליהם לב בשיפוץ הוא חדר האמבטיה שלכם. שיפוץ חדרי אמבטיה יקנו איכות חיים טובה יותר ומקום אסטטי ונעים שבו ניתן לבלות את שעות הבוקר והערב. אבל כיצד מבצעים שיפוץ כזה? כמה טיפים בהמשך.

השקיעו בהחלפת הברזים – כדי לשפץ את חלל האמבטיה בצורה טובה, חשוב לשים את הדגש על החלפת ברזים. החלפת ברזים תשנה את החוויה שלכם בזמן המקלחת ולכן יש לבחור ברזים איכותיים, בעלי ראש ברז שיכול לספק זרם מים במידה הנכונה. את בחירת הברזים התאימו לסגנון העיצוב שבחרתם.

מראה טובה – אם המראה שלכם נראית רע, אם היא סדוקה או מחלידה, זה הזמן להחליף מראה. רכשו מראה לאמבטיה שמונעת אדים תוך שאתם משקיעים במראה יפה המתאימה לסגנון העיצוב שלכם. לדוגמא: מראה בעלת מסגרת צדפים תתאים למקלחת בסגנון ים תיכוני, בעוד מראה מעוטרת בפרזולי מתכת תתאים לסגנון אמבטיה מלכותי או ויקטוריאני.

החלפת הכלים הסניטריים – שיפוץ חדרי אמבטיה כולל בדרך כלל החלפת הכלים הסניטריים. כיום ישנם מגוון כיורים מעוצבים לכל סגנון החל מכיור שנראה כמו קערה המנחת על בוצ'ר עץ עבה למראה הכפרי, עד כיור מרובע וגדל למראה הים תיכוני. בנוסף יש להחליף אסלות להתאימן לעיצוב כמו למשל אסלה צפה למראה המודרני.

חידוש הקרמיקה – אחד האלמנטים הדומיננטיים בחדר האמבטיה הוא הקרמיקה שיש בו. בדקו את מצב האריחים והחליטו אם אתם מעוניינים להחליף אותם. חידוש קרמיקה יכול להיעשות בקלות על ידי חיפוי קירות באריחים המעוצבים במגוון צבעים ודוגמאות.

צביעת הקירות והעלמת עובש – חשוב בזמן השיפוץ לצבוע את הקירות תוך קילוף העובש. עובש במקלחת הוא דבר מסוכן ולכן חשוב שהוא יטופל על ידי אנשי המקצוע. צביעת האמבטיה תקנה לחדר מראה חדש ונקי.

השלימו את העיצוב על ידי אלמנטים מעוצבים – כעת שהאמבטיה שלכם מעוצבת אתם יכולים גם לקשט אותה. מצאו פריטים קטן כמו זעירות קטנות שניתן להניח על צדפים, ברווזונים קטנים, סבונים מעוצבים ועוד. כל אלה יסייעו לכם להשלים את העיצוב ולקבל את המראה המבוקש.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיפים לבחירת עורך דין גירושין
בחירת עורך דין גירושין היא משימה לא פשוטה בכלל. אין להקל ראש בבחירת עורך הדין עמו אתם עובדים, שכן עורך...
קרא עוד »
דצמ 03, 2015
מהן הלוואות חברתיות
בנוסף להלוואות אישיות, פלטפורמות B2B מציעות גם אפשרויות הלוואות אחרות, כגון הלוואות מובטחות והלוואות...
קרא עוד »
פבר 11, 2023
בעל עסק? מה דרוש לך להצלחה?
כל בעל עסק יודע עד כמה זה קשה לנהל את עסקיו. אין זה משנה אם העסק קטן או גדול, הקושי לנהל אותו מושרש....
קרא עוד »
ספט 05, 2017