איך בוחרים פרקטים

איך בוחרים פרקטים

בעוד אריחי רצפה הם הדבר הכי בסיסי שבו מבצעי שימוש בכל דירה, רבים מבעלי הדירות מחפשים אחר מראה הרבה יותר מיוחד עבור האזור הזה של הרצפה אם על ידי הוספה של שטיח ואם על ידי הוספה של פרקט. לפרקט ישנה העדפה מאוד ברורה מכיוון שהם יכולים להעשיר במאוד את המראה של כל חלל, לצד העובדה כי הם מבודדים בהצלחה מהקור של החורף ומאפשרים ללכת יחפים גם כאשר הטמפרטורה די נמוכה. המבחר של הפרקטים נעשה די עשיר בעשורים האחרונים וגדל ככל שהדרישה גדלה גם, וכאן זה חשוב לעמוד על הקריטריונים שמסייעים לבצע את בחירה.

האזור של השימוש

כאשר רוצים להתקין פרקט על הרצפה הדבר הראשון שצריכים להבין הוא את השימוש בחלל עצמו מכיוון שישנם אזורים שעבורם זקוקים לפרקטים בעלי עמידות גבוהה לעומת אזורים אחרים שבהם צריכים כבר פרקטים מן הסוג שיותר עמיד לרטיבות או ללחות וגם פאנלים פולימריים, כפי שקורה במטבחים ובחדרי רחצה. יש לבחון היטב את השימוש כדי להתאים בצורה הכי פרקטית את סוג הפרקט הנבחר כדי ליהנות מכזה שיחזיק מעמד ללא כל בעיה ותחזוקה מועטה ככל האפשר.

התוצרת של הפרקט

יש כמה חברות מאוד בולטות בתחום הזה של הפרקטים כמו חברת דקולוקס, ומחברות אמינות אלה עדיף לבחור את הדגם המועדף על מנת להיות בטוחים ככל האפשר כי מדובר בתוצרת איכותית וכזו שמעמידה בסטנדרטים גבוהים את הייצור ואת המוצר.

החומר ממנו עשוי הפרקט

נכון להיום התחום של הפרקטים לא כולל אך ורק פרקט כפי שהוא במקור נוצר מעץ מלא, אלא מחומרים שונים מלבד עץ מלא כגון פרקט פולימרי, פרקט למינציה שירש את המקום של פרקט עץ וכמובן פרקט עץ טבעי שעדיין נמצא בשימוש בבתים שבהם הוא כבר הותקן וכעת אותו רק מתחזקים.

העלות של הפרקט

אצל אנשים רבים בסופו של דבר מה שחשוב הוא העלות של המוצר, וכאן יש מבחר רחב של מחירים שמתוכם ניתן לבחור את זה שעומד בתקציב של ההוצאה. העלות יכולה להיות של 150 ₪ עבור כמה יחידות או עלות נמוכה יותר של עשרות שקלים עבור מספר דומה של יחידות.

 

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נהיגה בשכרות
נהיגה בשכרות נחשבת לאחת מעבירות התנועה החמורות ביותר. העונש המינימלי עבור עבירה זו הוא שלילת רישיון...
קרא עוד »
פבר 21, 2018
מה זה דפוס דיגיטלי?
  רוצים לדעת מהו דפוס דיגיטאלי ומה ניתן לעשות באמצעותו? במאמר הבא נספר לכם את כל מה שכדאי וחשוב...
קרא עוד »
יול 11, 2017
האם כדאי להשקיע בנדל"ן או בכל דבר אחר?
רוב האנשים רוצים לא רק להרוויח מספיק כסף כדי לנהל את החיים הפרטיים שלהם, אלא הם גם רוצים לדאוג לכך שלא...
קרא עוד »
דצמ 20, 2015