הדרכות של בטיחות בעבודה

בטיחות בעבודה

בכל מקום בו אנו נמצאים אנחנו צריכים להרגיש בטוחים, ממש כמו בבית הפרטי שלנו. פוטנציאל לסכנה נמצא בכל מקום כמעט כאשר פוטנציאל זה רק הולך וגובר במקומות אשר מועדים יותר לפורענות ולבעיות של בטיחות.

לשם כך נוצרו כל התקנות של בטיחות אשר מסייעים לשמור על הסדר הציבורי במרחבים הציבוריים ובמקומות עבודה שנדרשים להכין מראש נאמני בטיחות שהם מעין סוכנים שיש להם את ההכשרה הנדרשת עבור עובדים נבחרים שיוכלו להנהיג אירועים כאשר הם מתרחשים בפועל, הדרכות של בטיחות בעבודה עבור אלה שנמצאים באופן קבוע בסביבה שבה חייבים לדעת את פרוטוקול העבודה במשנה הזהירות הנדרש ובמקום שבו יש מעל לחמישים עובדים החוק מחייב כי יהיה ממונה בטיחות שיוכל לאכוף את כל תקנות הבטיחות לפי דרישות החוק בשטח.

הדרכות של בטיחות בגובה

כל עובד אשר נכלל בהגדרה של עבודה בגובה חייב להיות בעל ההכשרה המתאימה כדי לפעול בשטח העבודה ללא כל סכנה לעצמו או לחבריו לעבודה בשל פעולה שאינה נכונה, לשם כך יש להכשיר את כלל העובדים הללו בקורס הדרכת בטיחות בגובה שם כלל הצוות לומד את כל החומר בצורה של תרגול בתיאוריה ולאחר כל החומר העיוני שנלמד הם יוצאים אל השטח ולומדים בפועל כיצד להתנהל עם כל הציוד והשטח בו כל אחד מהם עובד בצורה פרטנית כמו עבודה על גגות, עבודה על פיגומים, עבודה על סולמות, טיפול וגיזום של עצים ואפילו הקמה והתקנה של במות ומערכות תאורה בגובה.

הדרכות של בטיחות באש

עוד לפני שהאש מכלה את כל מה שנמצא בדרכה היא יכולה להרוג רק על ידי העשן הסמיך שהיא מפיצה בעת הדליקה, בתור בעיית הבטיחות הגדולה ביותר שיכולה להתרחש בכל מקום החל מהבית הפרטי שלנו ועד למקום בו אנו עובדים ישנה אחריות מאוד כבדה על המעסיקים כלפי העובדים שלהם כאשר כל אחד ואחד מהם מחויב להעביר הדרכת בטיחות אש פעם בשנה על מנת לדעת כיצד להתנהג במקום העבודה כאשר פורצת אש, ויותר מכך מה חשוב לבצע על מנת למנוע מצבים מעין אלה ככל הניתן.

בטיחות גם במוסדות חינוך

אנחנו רוצים להאמין כי הילדים שלנו נמצאים במקום בטוח כאשר הם עוברים מההשגחה של ההורים אל השגחתם של המורים והגננות במערכות החינוך הציבוריות, בפועל האכיפה של תקני הבטיחות נעשים על ידי חוזר מנכ"ל כאשר מידי פעם בפעם בכל המוסדות של החינוך עבור כל הגילאים החל מהגן ועד לבתי הספר התיכוניים נערכים מבדקים על ידי מנהלי בטיחות במוסדות הללו במסגרתם אוספים מידע חשוב לגבי השטח בו נמצאים הילדים של כולנו. החצרות, החלונות, הדלתות, הגדות, התאורה, הצמחייה, המטבחים, המתקנים ומערכות החשמל, כל אלה נבדקים שוב ושוב כדי לוודא שהם אינם יוצרים סביבה שיכולה לסכן את הילדים.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אילו נתונים מספקת טבלת השכר של אולג'ובס?
טבלת השכר של אולג'ובס סוקרת את שכרם של עובדים שונים במקומות עבודה ומסווגת אותם בהתאם להגדרת התפקיד,...
קרא עוד »
פבר 26, 2020
שיפוץ חדר אמבטיה
כאשר אתם מעוניינים לשפץ את הבית - אחד החללים שיש לשים אליהם לב בשיפוץ הוא חדר האמבטיה שלכם. שיפוץ חדרי...
קרא עוד »
נוב 26, 2017
הדרכות מנהלים לארגונים
ניהול פרויקטים זה לא עניין של מה בכך. מנהלים רבים מוצאים את עצמם מטפסים לדרגת מנהל אך לא תמיד בגלל...
קרא עוד »
פבר 18, 2019