בלי כאב ראש, שוברי מתנה לעסקים

בלי כאב ראש, שוברי מתנה לעסקים

עניין המתנות לעובדים גורם למעסיקים ריבם כאב ראש לא קטן. הם יודעים שהעובדים מצפים למתנה, הם יודעים שהם צריכים לשמח ולהפתיע, ולתת לעובדים הרגשה שמשקיעים עליהם. אבל הם לא באמת יודעים איך לצאת מכל העניין הזה בשלום… מה לקנות? להציע יותר מאפשרות אחת? בנק מתנות? סוגיה סבוכה.

פתרון עכשווי – שוברים

מעסיקים רבים כבר מצאו את הפתרון המוצלח והיעיל, והוא שוברים לעובדים. מדובר על פתרון נהדר שיש לו יתרונות רבים. הנה הם מפורטים לפניכם:

  1. מתנה אחידה לכולם – כאשר מעניקים שובר לעובדים כל העובדים מקבלים מתנה אחידה. המעסיק אינו נדרש להוגיע את מוחו ולמצוא רעיונות שונים. הוא לא צריך להתעסק עם בעלי עסקים רבים או רשתות שונות. הוא בוחר מתנה אחת כמו קופונים למסעדות גורמה וזה מה שהוא נותן לכולם.
  2. בחירה אישית לכל אחד – אך מנגד כל עובד יכול לבחור לעצמו את המתנה שתשמח אותו. שכן השובר שהוא קיבל ניתן למימוש במגוון בתי עסק ורשתות בארץ. כך שהוא מחליט האם הוא רוצה לרכוש כלים לבית, מוצרי אופנה, מזון מפנק, או כל בחירה אחרת שהיא. האפשרות לבחור מעניקה למתנה ערך מיוחד ונותנת לכל שקל שאתם מוציאים עבור מטרה זו ערך נוסף.
  3. נוחות – מעסיקים מוצאים את עצמם משקיעים זמן רב והמון מחשבה בבחירת מתנה לעובדים. יש להם תקציב לעניין וחשוב להם להשביע את רצון העובדים. ולכן הם מבררים ומחפשים, שואלים וחוקרים ובסוף מחליטים, ולמרות כל התהליך המייגע לא כולם שבעי רצון. לעומת הטרחה הרבה המתוארת כאן, קיימת האופציה של רכישת שוברים לעובדים. זה קל ונוח, אינו מצריך מחשבה רבה ולא דיבורים מיותרים. המעסיק יכול להמשיך לנהל את שגרת יומו בעבודה ולרכוש בלי להשקיע זמן רב ברכישת מתנה לכל העובדים.
  4. שביעות רצון – המציאות מלמדת שהעובדים שמקבלים שובר מתנה שבעי רצון. הם לא צריכים להתמודד עם כלי מיותר או חפץ בלתי רצוי. הם לא צריכים להודות על מוצר שאינו שימושי עבורם, הם מקבלים שובר בעל ערך ממשי אותו הם יממשו כרצונם.
אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צלם אירועים מומלץ באזור מודיעין
כל אירוע שאנו עורכים ואין זה משנה עם אנחנו מדברים על חתונה, ברית או בר מצווה חשוב לנו ביותר ואנו נרצה...
קרא עוד »
מאי 25, 2018
דירות למכירה מודיעין
אם אתם שוקלים לרכוש דירות למכירה מודיעין אתם צריכים להיערך לרכישה בצורה חכמה. יש טיפים שונים שכדאי...
קרא עוד »
פבר 24, 2019
פרקטיקה מקצועית עבור פינוי דירה
תהליך של פינוי דירה הינו מורכב ותובעני. לא פעם אנשים מוצאים את עצמם עומדים בשלב זה מבלי שתהיה להם...
קרא עוד »
יונ 23, 2019