איטום בתים במסגרת שיפוץ להעלאת הנכס – למה חשוב לאטום את גג הבית שלנו?

יש הרבה מאוד דרכים לשדרג את הבניין או המבנה בו אנחנו גרים. איטום בתים במסגרת שיפוץ להעלאת הנכס הוא פעולה חשובה מאוד שיכולה לשדרג את הנכס שלנו. למה חשוב בעצם שנקפיד לאטום את הגג של הבית שלנו? כאשר הגג של הבית שלנו לא אטום אז איכות הבידוד שלו לא טובה ובבית יכול להיות לנו חם מאוד בקיץ וקר מאוד בחורף. איטום איכותי של הגג שלנו יכול להפוך את הבית למקום שאין בו דליפה של בית ושבכל עונה השהייה בו נעימה. האיטום יכול למנוע גם ממזיקים שונים כמו חולדות או יונים לחדור לבית שלנו ולהפוך אותו למקום לא היגייני.

איטום בתים במסגרת שיפוץ להעלאת הנכס – האם יש הבדל בין איטום גגות של בניינים רבי דירות ושל בתים פרטיים?

איטום בתים במסגרת שיפוץ להעלאת הנכס יכול להיות פעולה נחוצה מאוד בבתים רבים. כאשר אנחנו מקפידים לאטום את גג הבית שלנו אנחנו יכולים ליהנות מאיכות חיים טובה יותר ומשיפור משמעותי בתנאי המגורים שלנו. כל בית בין אם הבית הוא בית פרטי ובין אם הוא דריה בבניין דירות חייב להיות עם גג אטום. איטום גגות של בנייני דירות שונה מאוד מאיטום של גגות של בתים פרטיים. את הגגות של בנייני דירות נהוג לאטום עם בטון ועם זפת וסיד לבן בעוד שגגות של בתים פרטיים נהוג לאטום עם רעפים.

איך איטום הגג שלנו יכול לאפשר לנו להפוך את הנכס שלנו ליוקרתי יותר?

איטום בתים במסגרת שיפוץ להעלאת הנכס יכול להפוך את הנכס בו אנחנו גרים לנכס יוקרתי יותר. ככל שגג הבית שלנו אטום בצורה טובה יותר כך איכות המגורים בו גבוה יותר. בית שהגג שלו אטום באופן מעולה הוא בית שנעים בו לאורך כל עונות השנה ואין בו הרבה מאוד מזיקים. זהו בית שמאוד נעים לשהות בו בחורף בזמן שיורד גשם או בזמן שקר ובקיץ – לא מאוד חם מאוד. כאשר אוטמים את הגג של הבית שלנו אנחנו תורמים לבידוד שלו ולתחושת הביטחון האישית שלנו. הגג של הבית שלנו הוא ההגנה הראשונה שלנו מפני איתני הטבע ומפני פולשים שונים כמו חולדות, חרקים, יונים ואפילו נחשים. כאשר אנחנו אוטמים את הבית שלנו כדאי לנו לפנות לשיפוצניק מומחה שיאטום את הבית שלנו באופן איכותי.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שיקום בטון – המדריך המלא
סדקים בבטון אינם קורים כל יום מכיוון שהבטון הוא חומר חזק ועמיד מאוד. אך לפעמים, גם החזקים ביותר,...
קרא עוד »
נוב 23, 2021
מהם פולי קפה פרימיום?
הייחודיות של פולי קפה פרימיום טמונה במדינות מהם מגיעים הפולים, שיטת הקלייה, רמת השומניות הנמוכה שלהם...
קרא עוד »
מרץ 31, 2021
מהי חקירה באזהרה?
בהתאם לחוק הפלילי נקבע, כי כל בן אדם שנחשד לביצוע של עבירה או לחלופין שהוא שותף לדבר עבירה, יזמנו אותו...
קרא עוד »
פבר 07, 2020