מהו אימון עסקי ולמי יכול לעזור?

אימון עסקי

בשנים האחרונות, אנחנו שומעים יותר ויותר על הביטוי אימון אישי. הביטוי הזה מוכר לנו מהתקשורת וממקורות אחרים. לא מעט אנשים משתמשים בו בשעות משבר ובשעות אחרות, בין אם זה בשביל לדעת כיצד להתמודד עם מצבים מסוימים, כיצד להתמודד עם אנשים, לבטים, תחושות ועוד.

אימון עסקי

לצד הרעיון של אימון אישי, אנחנו יכולים למצוא מושג נוסף, אימון עסקי. כפי שאנחנו יכולים להבין מהשם, מדובר באימון שנועד לאנשי עסקים או בעלי עסקים בסדרי גודל שונים. אימון עסקי מתנהל בצורה דומה לאימון אישי, רק שהמטרות הן אחרות, היעדים הם שונים וכמובן שכל ההתייחסות היא בצד העסקי ולא בצד האישי או הזוגי.

אימון עסקי, כמו שאפשר לראות באתר BetterU מועבר על ידי גורם שמתמחה בנושא, בין אם זה איש עסקים עם ניסיון רב שמבקש לחלוק אותו עם אנשים שזקוקים לכך, ובין אם מדובר על גורם מקצועי שלמד אימון על סוגיו השונים ומבקש להעביר את רעיונות המקצוע לאנשי עסקים. לעיתים מדובר גם על אנשים שבאו מעולמות אחרים לגמרי, שמזכירים במובנים מסוימים את העולם העסקי, בין אם זה מאמני ספורט, מפקדים בצבא, מורים ועוד.

חשוב להסביר, אימון עסקי לא מבטיח הצלחה בעסקים, הוא גם לא מבטיח רווח כספי, מן הסתם. ייתכן מאוד שלא כל אחד זקוק לאימון כזה וייתכן מאוד שהכלים שנלמד באימון ישרתו אותנו ולא ישרתו אנשי עסקים אחרים. הכל אינדיבידואלי. מה שבטוח שהוא, שיש לא מעט אנשי עסקים ובעלי עסקים, במיוחד בעלי עסקים קטנים, אשר זקוקים לאימון עסקי בצורה כזו או אחרת.

האימון מקנה להם כלים שונים כיצד להתמודד עם מצבים מסוימים ובלי ללמוד את הכלים במסגרת האימון, ייתכן מאוד שהם יתקשו למצוא מישהו שיעזור להם בכך ועוד יותר, הם יתקשו למצוא דרך להתמודד עם הקשיים השונים.

לפני סיום חשוב לומר, רצוי מאוד להגיע לאימון עסקי עם ראש פתוח, מתוך הבנה שלא כל החוכמה נמצאת אצלנו ותמיד יש לנו מה ללמוד וממי ללמוד. בצורה כזו, אנחנו יכולים להיות בטוחים שנלמד הרבה מאוד דברים חדשים שיעזרו לנו.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מסופון
כמעט כל חנות או עסק שיש לו מלאי כזה או אחר, מחזיקים ברשותם מסופונים אשר מאפשרים להם להכניס אל תוך...
קרא עוד »
מרץ 20, 2018
כתיבת קורות חיים מקצועית ואפקטיבית
קורות חיים מקצועיים הם מסמך המספק מידע על הכישורים, הכישורים וניסיון העבודה של מועמד למשרה. קורות...
קרא עוד »
מרץ 13, 2023
ניווט במורכבות של ביטול עיכוב יציאה
נסיעות בינלאומיות, עם אינספור התהליכים והפרוטוקולים שלה, יכולים לעתים קרובות להיות חוויה מרתיעה...
קרא עוד »
אוג 14, 2023