ביטוח נסיעות לחו"ל לאנשי עסקים

ביטוח נסיעות לחו"ל לאנשי עסקים

אנשי עסקים ישראלים רבים, נוהגים לנסוע מעת לעת לחו"ל. חלקם עושים זאת במטרה לבצע עסקים, אחרים עושים זאת לצורך פגישות, כנסים, ירידים, תערוכות וכדומה. באופן טבעי, אנשי עסקים שנוסעים הרבה לחו"ל, יותר מאשר האדם הממוצע, צריכים להיערך לכך בהתאם.

ביטוח נסיעות לחו"ל לאנשי עסקים

אחד הדברים שהם צריכים לעשות, זה פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל. מדובר על פוליסה שמאפשרת להם לקבל את כל השירותים הרפואיים הנדרשים כאשר הם נמצאים מחוץ לגבולות ישראל, כאשר חברת הביטוח משתתפת בעלויות השונות או מחזירה להם את כל ההוצאות שהם ביצעו.

ההבדל בין ביטוח נסיעות לחו"ל רגיל לבין ביטוח נסיעות לחו"ל לאנשי עסקים של פספורט כארד מתבטא בדרך כלל בכך, שהפוליסה של אנשי עסקים היא שנתית. כלומר, הם לא נדרשים בכל פעם כשהם נוסעים לחו"ל לעשות פוליסה, אלה הם רוכשים את הפוליסה ובכל פעם כשהם נוסעים לחו"ל הם מפעילים אותה. בהתאם לכך גם העלויות של הפוליסה.

צריך להבין, הרעיון והמשמעות של פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל עבור אנשי עסקים הוא שהפוליסה מותאמת עבורם באופן ייחודי. הרי אין היגיון שבכל פעם כשהם יצאו את גבולות הארץ הם ישלמו עבור פוליסה חדשה. מה עוד שלעיתים הצרכים שלהם שונים מאלה של נוסעים רגילים. למשל, בכל הקשור לציוד ואביזרים, בכל הקשור להשכרת רכב, בכל הקשור לביצוע עסקאות או ביטול עסקאות, בכל הקשור לנושאים רפואיים ועוד. הבסיס של פוליסה שנתית היא, שאין הגבלה על מספר טיסות. אפשר לטוס כמה שרוצים, כמה שצריך, וליהנות מהפוליסה. מן הסתם, העלות של פוליסה שנתית היא שונה מאשר העלות של פוליסה רגילה, אם מסתכלים על המחיר הכולל, אך אם מפרקים את זה ביחס לכמות הנסיעות והשימושים בפוליסה, אז מן הסתם, זה הרבה יותר משתלם.

לפני שבוחרים איפה וכיצד לעשות פוליסה כזו, מומלץ מאוד לבצע סקר שוק, לבחון את המחירים שהחברות השונות דורשות, לראות מה התנאים שכל חברה מציעה, כיצד עובדים עם כל חברה, ואז להחליט איזה מבין הפוליסות הכי מתאימה לנו, מה יכול להשתלם לנו ביחס למה שאנחנו צריכים ולכמות הנסיעות שאנחנו עושים בשנה.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רחמים שקלים – לדעת כיצד לקנות נכס
רכישה של נכס זהו דבר שצריך לעשות נכון וזאת אם יש לכם עניין להיות במצב בו תוכלו למצוא את הנכס שיתאים...
קרא עוד »
אפר 03, 2022
הגנה מפרעושים וקרציות – איך מגנים על הכלב ועלינו
אחת הבעיות הגדולות ביותר של כלבים היא, הם נושאים איתם פרעושים וקרציות. הרבה פעמים זה קורה בגלל מפגשים...
קרא עוד »
אפר 27, 2020
מסחר בוול סטריט – צריך ללמוד את זה?
מדוע חשוב ללמוד מסחר בוול סטריט? רבים לא יודעים אבל לימודי מחסר בשוק ההון מסייעים בקבלת כלים ומידע...
קרא עוד »
יול 16, 2017