נמאס מהעבודה בארץ? כך תשיגו הצעת עבודה עם רילוקיישן

נמאס מהעבודה בארץ

ישראלים רבים מתעניינים בעבודה בחו״ל בתנאי רילוקיישן; לכל אחד יש את הסיבות האישיות שלו מדוע הוא רוצה לצאת לרילוקיישן לתקופה קצרה או ארוכה. אמנם לא הכל נוצץ אך בסופו של דבר עבודה בחו״ל יכולה להציע הרבה מאוד אפשרויות ולפתוח דלתות חדשות בפני העובד ומשפחתו. זה לא מתאים לכל אחד, אך מה שמעוניין בהחלט יכול למצוא עבודה בתנאי רילוקיישן. אבל איך בעצם מוצאים עבודה בחו״ל ?

מקצועות מועדפים

ישנן מדינות המפרסמות מדי שנה רשימה של מקצועות מבוקשים. כלומר אלו הן מדינות אשר חסר בהם כוח אדם במקצועות מסוימים והם מוכנים לקלוט אנשים ממדינות אחרות ולאפשר להם להשתלב בכוח האדמה. בין המדינות המפרסמות רשימות כאלו תוכלו למצוא את קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד ואחרות. רשימת המקצועות היא מאוד מגוונת ותוכלו למצוא אתרי אינטרנט רבים המציעים מידע רלוונטי ועדכני בנושא.

מודעות דרושים בארץ

אם תפתחו את מדורי הדרושים באינטרנט או בעיתונות המודפסת תוכלו למצוא מודעות רבות הפונות לישראלים מציעות עבודה בחו"ל בתנאי רילוקיישן. בדרך כלל מדובר בחברות ישראליות המנהלות פעילות בחוץ לארץ ומחפשות לשלב ישראלים לתפקידים שונים. לעתים מדובר בתפקידים ניהולים או תפקידים טכניים המיועדים לבעלי ניסיון; במקרים אחרים מדובר בעבודות המתאימות גם לחסרי ניסיון.

חברות הייטק

רבות מחברות ההייטק בארץ מנהלות פעילות בחוץ לארץ ושולחות עובדים לעבודה בחו״ל בתנאי רילוקיישן. אלו הן אפשרויות טובות לתעסוקה בחו״ל עם גב בארץ. אך בדרך כלל חברות אלו שולחות לרילוקיישן עובדים מתוך המערכת, כלומר עובדים שכבר עובדים שם קודם. אם אתם אנשי הייטק המעוניינים ברילוקיישן, חשוב שתבהירו זאת למנהלים ולמחלקת כוח האדם בחברה שבה אתם נמצאים.

קשרים וקהילות יהודיות בחו״ל

לא כל משרה מתפרסמת באמצעי התקשורת, משרות רבות פשוט עוברות מפה לאוזן דרך חברים ומשפחה. אם יש לכם קשרים בקהילות יהודיות בחו״ל יתכן שתמצאו שם עזרה והכוונה, אף פעם לא יזיק לנסות.

עבודה בחו״ל בהחלט יכולה להיות אפשרות טובה למצוא עבודה בשכר גבוה בהשוואה לארץ. במיוחד כאשר יוצאים לעבוד במדינות בהן קיים מחסור בכוח אדם ומשתמשים בהטבות על מנת לעודד עובדים להגיע. אך מלבד המשכורות מדובר גם בהרפתקה מעניינית של חיים במדינה זרה. זה מאפשר לעובד להשיג ניסיון בינלאומי ולמשפחה לראות עולם, ללמוד שפה חדשה, ליצור קשרים ולהכיר תרבויות אחרות. עבודה בחו״ל בתנאי רילוקיישן היא בהחלו חוויה מעשירה ומעניינת.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מקלחון או אמבטיה? מה כדאי?
אין ספק כי החיים במדינת ישראל הם אחד הלחוצים ביותר שיש בעולם, זה משהו באורח החיים הישראלי אשר הופך את...
קרא עוד »
פבר 06, 2019
מצלמות אבטחה, סוגים שונים וטיפים לבחירה
נראה שמצלמות אבטחה הפכו להיות חלק אינטגרלי ובלתי נפרד בכל עסק או בית ולמעשה בהרבה מקומות שאנחנו...
קרא עוד »
אוק 28, 2022
טבעות זהב
איזו אישה לא תשמח לקבל במתנה טבעת זהב? הרי לא מדובר כאן על עוד תכשיט זול והמוני, אלא על תכשיט יוקרתי...
קרא עוד »
יונ 18, 2017