ימי גיבוש בירושלים

סדנה לאינטליגנציה רגשית

הקונספט של ימי גיבוש לעובדים הוא יחסית חדש, הוא נוצר מתוך הכרה שעובדים אשר מגיעים כל יום לעבוד, מבקשים ממקום העבודה שלהם שלא יראה בהם רק אנשים אשר באים לעבוד אלא יש להם צרכים מעבר, באמצעות ימי גיבוש יכולים העובדים ליהנות מצד ממימוש אותם צרכים אך מנגד, גם מקום העבודה נהנה מזה. באתר ירושלמית ניתן למצוא מידע נוסף.

הרעיון שעומד מאחורי ימי גיבוש הוא מאוד פשוט, העובדים נהנים מיום מחוץ למשרד יום של שבירת שגרה, יום בו הם יכולים לעשות כיף ולשכוח לרגע את כל המטלות הקשות שעומדות בפניהם, ומצד שני, מקום העבודה נהנה מכך שהעובדים מכירים אחד את השני טוב יותר, מתחברים אחד לשני ואת החיבור הזה הם מביאים בחזרה אל מקום העבודה.

דוגמא טובה למקום בו אפשר ליהנות מימי גיבוש מיוחדים היא כמובן ירושלים. עיר הבירה של ישראל, מושכת אליה אלפי תיירים מדי שנה, ואין ישראלי אשר לא מבקר בה לעיתים תכופות מסיבה כזו או אחרת. בעיר יש מגוון דברים שניתן לערוך ומגוון מקומות בהם ניתן לבקר, מקומות שכל עובד בחברה, ייתכן וכבר ביקר בהם, אך ישמח לבקר בהם שוב, באווירה חופשית ומשוחררת כחלק ממקום העבודה.

אילו דברים ניתן לערוך במסגרת ימי גיבוש בירושלים

כמובן שהדבר הראשון שניתן לעשות, זה לטייל בעיר. אפשר לטייל באזור נחלאות, שוק מחנה יהודה, העיר העתיקה והכותל, אפשר לטייל בגן סאקר, לבקר באזורים יותר או פחות מתויירים ומוכרים.

אם יש זמן, אפשר גם לצאת מגבולות העיר, ולטייל באזורים קרובים, עין כרם, יער קנדה ומקומות אחרים, בהם ניתן לשלב לצד הטיול גם פעילויות שונות.

דבר נוסף שניתן לערוך בעיר, זה לאכול. בירושלים אפשר למצוא מגוון מסעדות איכותיות וייחודיות. דוגמא טובה לכך אפשר למצוא בשוק מחנה יהודה ובסביבתו, שם אפשר למצוא מגוון מסעדות עממיות שכל אחד ימצא בהן את מה שהוא מחפש.

ימי גיבוש כוללים מן הסתם גם פעילויות שונות בהן משתתפים כל עובדי החברה, פעילויות אלו ניתן לערוך בפארקים או בגנים וכן בטיול ברחבי העיר. הפעילויות צריכות להיות ברורות, מוגבלות בזמן ובמקום ומוסדרות כך שכל אחד ידע בדיוק מה עליו לעשות. הרעיון של הפעילויות הוא לגבש בין העובדים באמצעות עבודה משותפת שהיא מחוץ לאזור המשרד.

ימי גיבוש בירושלים לעובדים יכולים להיות מאוד מהנים אם בונים אותם נכון, במזג אוויר טוב, עם הדרכה נכונה וכשנותנים לעובדים את מה שהם צריכים בשביל ליהנות מהם.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תביעות קטנות – הרבה יותר ממה שחשבנו
אחד המוסדות הכי משמעותיים והכי חשובים עבור האזרח הקטן, הוא בית המשפט לתביעות קטנות. על פניו, היינו...
קרא עוד »
ספט 03, 2019
קורס NLP
נו יכולים להשתמש ב-NLP כדי לעזור לנו בדרכים רבות. לדוגמה, אנו יכולים להשתמש ב-NLP כדי לעזור לנו להבין מה...
קרא עוד »
אוג 22, 2022
סרטון תדמית לעסקים
סרטון תדמית הוא סרטון קצר המפרסם או מקדם מוצר או שירות. ניתן להשתמש בו בדרכים רבות ושונות כגון ברשתות...
קרא עוד »
אוג 02, 2022