מה הדבר הכי מאושר שיכול לקרות לנו בחיים?

חיסכון לילד

ישנם הרבה רגעים משמחים בחיים, החתונה, קניית בית חדש, הנשיקה הראשונה, האהבה הראשונה ועוד אלפי רגעים שהופכים את החיים שלנו למאושרים ומיוחדים. אך ספק אם יש עוד רגע מאושר כמו לידת תינוק חדש. בין אם מדובר על בן ובין אם מדובר על בת לידה של ילד היא אחד האירועים המשמחים ביותר שיש אם לא המשמח ביותר שיש ואנו חווים הנאה אולטימטיבית מהלידה. אין אדם שישכח את לידתו של הילד החדש שלו והוא יעשה הכול בכדי לשמוח. כאשר נולד לנו ילד חדש אנחנו רוצים לתת לו את הטוב ביותר מכול העולמות בכדי שיחיה חיים מאושרים ושמחים. אך כיצד נעשה זאת? מה עלינו לעשות בכדי שהילד ישמח ויהיה מאושר? בשורות הבאות נציע לכם טיפ כיצד אתם יכולים להפוך את החיים של הילד שלכם להרבה יותר מאושרים ושמחים.

מה הדבר הכי טוב שאנחנו יכולים לעשות לילד חדש?

אז מהו אותו דבר מיוחד שאנחנו יכולים לעשות בכדי להפוך את לידת הילד לכה מיוחדת? כיצד אנחנו יכולים להפוך את עתידו של הילד שלנו למוצלח במיוחד? התשובה היא שבכדי להפוך את הלידה לאירוע מיוחד אנחנו יכולים להתחיל לחסוך לילד שלנו מרגע הלידה שלו. ככל שנחסוך יותר מוקדם לילד כך כשהוא יגיע לגיל בגרות החיסכון שלו יהיה יותר גדול. אפקט זה קורה בין היתר בגלל הריבית דריבית ועל כן כדאי להתחיל לחסוך לילד מגיל צעיר. בחסכון קטן של כמה מאות שקלים בחודש אנחנו יכולים להגיע בגיל בגרות לחיסכון של מאות אלפי שקלים ולעזור לילד שלנו לקנות דירה חדשה. זהו יתרון עצום ואנו יכולים להנות ממנו בצורה מושלמת.

קופת גמל להשקעה – דוגמא לחסכון לילד חדש

השאלה היא כיצד נחסוך לילד החדש. בשנים האחרונות החל משרד האוצר בפרויקט חיסכון לכל ילד, אך בחיסכון זה אין די ואחת האופציות הטובות ביותר לחיסכון לילד היא באמצעות קופת גמל להשקעה. קופת גמל היא מכשיר מצוין שמאפשר לנו לחסוך לילד בצורה מעולה ולצבור לו כספים רבים כשהוא יגיע לגיל בגרות. הקופה מאפשרת לנו לקבל קצבה נקיה ממס בגיל 60 ועד אז יצטברו בה מאות אלפי שקלים ומנגד היא מאפשרת לנו למשוך את הכסף בכול שלב ללא קנס במה שמהווה גם כן יתרון עצום. כך הקופה מהווה מכשיר מצוין לחיסכון לילד ואנו יכולים לקבל ממנה תשואות מצוינות.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בוחרים יועץ משכנתא?
לקיחת משכנתא היא אולי הפעולה החשובה ביותר תבצעו במשך חייכם, בעת שפעולה זאת בקניית דירה ראשונה ויחידה...
קרא עוד »
אוג 12, 2018
ביטוח נסיעות לחו"ל עבור אנשי עסקים
תמיד חשוב להכיר סוגים שונים של נסיעות עסקים ושל ביטוח נסיעות לחו"ל עבור אנשי עסקים. נסיעות עסקיות הן...
קרא עוד »
מאי 28, 2023
בחינת היתרונות הנסתרים של קניות מקוונות
קניות מקוונות כמו של אופנה בחו"ל - BuyFashion Direct זוכות לרוב בזכות הנוחות והמגוון שלה, אך מעבר ליתרונות...
קרא עוד »
מאי 19, 2024