קריינות מקצועית – למה היא הכרחית ואיך לבחור את המקום הנכון?

קריינות מקצועית

קריינות מקצועית מתאימה למגוון רחב של שירותים. היא יכולה לשמש בעלי עסקים שרוצים שקול נעים ומקצועי ילווה את זמן ההמתנה של לקוח כאשר הוא נמצא על הקו, כקול המוביל פרסומת ברדיו או באינטרנט, לעסקים שצריכים להעביר מסר בזמן קצר דרך מצגות שעולות לרשת או סרטוני הדרכה לגבי שימוש במוצר מסויים ויכולה לשמש אף לצרכים ביתיים יותר, כמו למשל כקול המלווה מצגות משפחתיות שממש רוצים להשקיע בהן.

 

אם אתם תוהים מדוע אתם או אחד מהעובדים שלכם אינו יכול להקליט את עצמו ובכך לחסוך את הכסף, התשובה לכך תהיה כי כמו בכל דבר בעסק שאתם משקיעים, גם בתחום הזה שיכול להיתפס לכם כקטן אין מקום לטעויות. קול שאינו רדיופוני, אינו ברור ואינו מקריא את הטקסט בצורה מעניינת יגרום לכם לשעמם את הלקוח ולבסוף גם לאבד אותו. קריינות מקצועית היא חובה כשרוצים להוציא תוצר ברמה גבוהה.

קריינות מקצועית

 

אם כן, נשאלת השאלה: כיצד בכלל בוחרים את הקריין שלנו?

ובכן, לא חסרים היום עסקים המציעים בדיוק את השירות הזה, כשעליכם מוטלת האחריות לבדוק את הדברים הבאים: האם הקריין בעל קול רדיופוני שממגנט לכם את האוזן? האם האולפן הוא מספיק מקצועי בשביל לנצל את כישוריו של הקריין ולספק לכם סאונד חד ובהיר? וכמובן, האם יש זכויות יוצרים למוזיקת הרקע שמלווה את הקריינות?

 

קול רדיופוני הוא לא הדבר היחיד שקריין מקצועי צריך להתהדר בו. מלבד זאת הוא צריך לדעת לשחק את הטקסט אותו הוא אמור לשדר. טקסט שנאמר בצורה יבשה ומנותקת מהכתוב, לא יצליח להשיג לכם את התוצאה. לכן, בקשו לשמוע את הקריין מראש בכמה ווריאציות. וודאו כי כשהוא מקריא טקסט עצוב המסר נשמע בצורה עצובה, וכשהטקסט הוא שמח, הוא לוקח אותו, מפיח בו חיים וגורם לו להשמע מעניין ומסעיר.

 

בנוסף, בקשו מהאולפן איתו אתם עומדים בקשר לשמוע תוצאות סופיות כדי למדוד את איכות הסאונד ולראות כי הוא אכן עונה על הדרישות שלכם. לגבי זכויות יוצרים, כמובן שאתם חייבים לוודא כי לאולפן יש רישיון להשתמש במנגינת הרקע שמלווה את הקריינות.

 

 

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לייצר הכנסה פסיבית?
תמיד חלמתם לעבוד מהנוחות של הספה בבית שלכם או מבית קפה? היום נתאר בפניכם 5 דרכים מוכחות לייצר לעצמכם...
קרא עוד »
ספט 02, 2021
תרומות בעידן המודרני
אין ספק שהעידן שבו אנחנו חיים הוא עידן קפיטליסטי ביותר וכל אחד דואג לעצמו. אומנם זה נכון שאצל כל אחד...
קרא עוד »
מאי 10, 2017
טייצים בסיס – למה כדאי להזמין טייץ איכותי מהארץ ולא מסין?
בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים החלו להזמין בגדים מחנויות בחו"ל ובמיוחד מחנויות רבות המציעות את...
קרא עוד »
דצמ 06, 2021