יבוא אישי מסין

יבוא אישי מסין

יבוא אישי מסין

עולם האינטרנט פתח בפנינו אופציה ייחודית ומעניינת והיא, יבוא אישי מסין. אנחנו יכולים לייבא באופן אישי מוצרים שונים שאין אותם בארץ או שיש אותם במחירים מאוד גבוהים. כך למשל, אנחנו יכולים לייבא ביגוד, ריהוט, מוצרי חשמל, כלי עבודה ועוד.

לפני שנסביר כיצד זה עובד ולמה זה משתלם, חשוב להדגיש, מדובר על יבוא אישי לא מסחרי, כלומר, אנחנו לא יכולים לייבא דרך הפרוצדורה של יבוא אישי מוצרים שאנחנו רוצים למכור בארץ. הסיבה לכך היא מאוד פשוטה, אם נרצה לבצע יבוא מסחרי, אנחנו צריכים לקבל אישורים שונים, וכן אנחנו צריכים לעבור דרך מכון התקנים הישראלי בשביל שנוכל לשווק את המוצרים בישראל.

יבוא אישי מסין- מה זה בעצם אומר?

יבוא אישי נועד, כפי שאנחנו יכולים להבין, לשימוש אישי. נניח וראינו בסין מוצר ואנחנו רוצים לייבא אותו. אנחנו יכולים לעשות את זה גורמים מוסמכים שמתמחים בכל מה שקשור לייבוא מסין. החברה איתה נבחר לעבוד, תוכל ללוות אותנו בכל התהליך, לספק לנו את כל מה שאנחנו צריכים מבחינת תקשורת עם גורמים מקומיים, כל מה שכרוך באבטחת איכות או כל דבר אחר. מן הסתם, העולם הסיני בנוי אחר מהעולם הישראלי והמערבי בכלל, לכן עדיף לנו לעבוד עם חברה מקצועית שתוכל לספק לנו את כל השירותים הנדרשים בנושא.

צריך להדגיש עוד נקודה, תהליך יבוא אישי או אחר, הוא לא דבר כל כך פשוט, בוודאי לא כשהוא מתבצע מסין. אנחנו צריכים לבצע איתור מוצרים בסין (וכמובן גם ספקים), הוא צריך לדעת איפה אפשר לאחסן, כיצד מבצעים את כל התהליך הלוגיסטי ורק אחר כך אנחנו יכולים להתחיל בכל מה שקשור לתהליך היבוא בפועל.

לכן יש חשיבות גדולה לחברה איתה אנחנו נרצה לעבוד, בין אם זה בצד הלוגיסטי, בצד של האחסון, בצד של השילוח ועוד.

לפני סיום, אם אנחנו מעוניינים להתחיל בתהליך יבוא אישי, יהיה נכון מצידנו לחפש חברה שתוכל לעזור בתהליך מהתחלה ועד הסוף, יהיה נכון מצידנו לבחור את כל התהליך בהיבטים שונים עד שנגיע אל הנקודה בה נוכל לבצע אותו בפועל, מתוך כוונה שהמוצרים יגיעו אלינו כפי שאנחנו מקווים.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך שימוש בלקוח סמוי ישפר לך את המכירות בעסק?
לאחרונה (מאי 2016) שמענו שרשות החברות הממשלתיות החליטו להילחם בתלונות התכופות מצד אזרחים נגד השירות של...
קרא עוד »
מאי 18, 2016
איך לבחור ביטוח דירה משתלם במיוחד?
כשאנחנו רוכשים דירה, חדשה או משומשת, אחד הדברים הראשונים שעלינו לעשות זה לרכוש פוליסת ביטוח דירה. כך...
קרא עוד »
יונ 09, 2022
רחמים שקלים – לדעת כיצד לקנות נכס
רכישה של נכס זהו דבר שצריך לעשות נכון וזאת אם יש לכם עניין להיות במצב בו תוכלו למצוא את הנכס שיתאים...
קרא עוד »
אפר 03, 2022