פתרונות אריזה – לכל מוצר מתאימה אריזה שונה

פתרונות אריזה

אם תעצמו את העיניים ותנסו לחשוב על כל סוגי האריזות שאתם מכירים, תגלו שאתם מכירים כמעט אין ספור של מוצרי אריזה כאשר בין מוצר למוצר יש הבדלים רבים. תחום האריזה הוא תחום מורכב וכדי לארוז כל מוצר באריזה המתאימה יש צורך במחשבה מעמיקה ובידע מקצועי.

פתרונות אריזה – איך לבחור את  האריזה המתאימה ביותר?

כל אריזה צריכה להתאים לסוג המוצר, יש מורים המחייבים אריזות חזקות יותר, יש מוצרים רטובים הדורשים אריזה ייחודית והרמטית ועוד. לפעמים סוג המוצר והמאפיינים הייחודים שלו יפתרו אתכם מהדילמה שלבחירת האריזה המתאימה.

יש להתאים את הפונקציונאליות של האריזה לסוג המוצר. כאשר מחפשים פתרונות אריזה לתרופות, למשל, חשוב לבחור אריזה עם סגר מיוחד שימנע את פתיחת האריזה על ידי ילדים. למוצרים הדורשים שמירה בקירור יש להתאים אריזה מחומרים שיחזיקו מעמד גם בטמפרטורה נמוכה ולמוצרים המתאימים לילדים יש להתאים אריזות הנפתחות בקלות.

צורת האחסון של המוצר מכתיבה את צורת האריזה. במוצרים שאותם צריך לאחסן או להציג על מדפים, כמו למשל בסופרמרקט, יש צורך לחסוך במקום כדי שאפשר יהיה להציג כמה שיותר מוצרים על המדף. לכן במקרים אלו נבחר באריזות גבוהות, מרובעות או מלבניות, אך בעלות פאות שטוחות כדי שאפשר יהיה לנצל עד למקסימום את מקום התצוגה או האחסון.

הפתיחה והסגירה של האריזה שונה ממוצר למוצר, עבור מוצר חד פעמי נבחר אריזה עם פתיחה חד פעמית, אך עבור מוצר רב פעמי שאותו נידרש לפתוח ולסגור מספר פעמים יש לבחור חומר אריזה שונה וצורת פתיחה שונה.

תפקיד האריזה הוא להגן על המוצר, אך לא רק. לאריזה יש גם חלק בתהליך השיווק. לאריזה אסתטית ומעוצבת יש תפקיד משמעותי בהחלטה של הלקוח האם לקנות את המוצר או לא. יש אריזות קרטון אטומות המסתירות את המוצר ויש אריזות עם חלונות המאפשרות להתרשם מהמוצר עוד לפני שפתחנו את האריזה.

בעידן שבו המגמה הירוקה תופסת תאוצה בכל רחבי העולם וגם בישראל, כדאי להעדיף אריזות המאפשרות מחזור של החומרים. הן אולי עולות יקר יותר, אבל הרווח שלכם יתבטא בנקודות תדמית, ותתפלאו לקוחות רבים מוכנים לשלם קצת יותר כדי להיות שותפים למהפכה הירוקה.

פתרונות אריזהלסיכום, לאריזה יש תפקידים רבים. היא שומרת על טריות המוצר, על אורך החיים שלו, מגנה עליו בפני מזיקים, לכלוך, שברים ועוד. האריזה צריכה לאפשר גם שינוע מהיר ואחסון אפקטיבי וגם לשווק את המוצר.

מחפשים פתרונות אריזה, צרו קשר עם "בית הדפוס איילון", צוות העובדים ישמח להציע לכם מבחר גדול של פתרונות אריזה ולהתאים לכל מוצר את האריזה הנכונה.

צרו קשר, שיחת ייעוץ ללא התחייבות!

דוא"ל:  info@ayalon-print.co.il

טלפון: 072-3308582

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קורקינט בנזין מול חשמלי יתרונות חסרונות
אנו חיים בדור, שבו הדיון היחיד ברכב או בתוך הבית יהיה, האם כדאי לקנות קורקינט על גז או אולי דווקא דיזל...
קרא עוד »
ינו 28, 2020
עוזבים את המשרד
כל עסק מעוניין להתרחב ולגדול, להרחיב את מעגל הלקוחות, להעסיק עובדים נוספים ולפתוח מחלקות חדשות. כך...
קרא עוד »
יונ 06, 2018
החלפת מסך אייפון 7
הפלאפון החדש הוא מנת חלקם של כולנו. כיום, ילדים בני 7 ו-8 כבר מצוידים בסמארטפון חדשני ומסתובבים אתו...
קרא עוד »
אפר 17, 2018