תקועים במשרד? רדיו אונליין כאן להנעים את זמנכם

רדיו אונליין

מי שעובד במשרד בכל תפקיד, בין אם מדובר בתפקיד אדמיניסטרטיבי עד לתפקידים הכוללים עיצוב, מכירות, הנדסה ועוד, יודע כי שעות ארוכות מול המחשב, אשר מועברות בשתיקה, עלולות לעיתים להיות מעיקות.

זה נכון, עבודה במשרד מקנה סביבה ממוזגת ונוחה, כמו גם יכולת ליהנות מקפה טוב, הפסקות נעימות ובילוי רוב שעות היום, ללא עבודה פיזית קשה. ובכל זאת, ישנם זמנים  וימים בהם יושבים זמן רב במקום מול המחשב, בעוד ששימוש תכוף במסכים והעדר חברה או דינמיקה – עלולים להעיק.

רדיו אונליין

אז מה עושים?

מי שרוצה לגוון את החיים בעבודה, להעביר את הזמן בכיף, ואפילו לקבל קצת 'מוזה' בזמן עבודתו – רצוי כי יקשיב לתכניות ושירים המושמעים באמצעות רדיו אונליין. אפליקציות ואתרים שמקנים האזנה און ליין למגוון תחנות: מספקים עניין במהלך העבודה, כמו גם מגוון תכניות אקטואליה, האזנה לשירים חדשים או ישנים, ראיונות עם אמנים, עדכוני תנועה וחדשות.

אילו תחנות אפשר למצוא ברדיו?

אם בחרתם לשמוע רדיו און ליין (משמע האזנה דרך האינטרנט או הנייד), תוכלו להיחשף אל מגוון רחב של תחנות מהארץ ומהעולם. בין התחנות: גלגל"צ, כאן ב', כאן ג', גלי צה"ל, כאן 88, אקו 99, רדיו דרום, קול הקמפוס ועוד.

האפליקציה מציעה מגוון רב של תחנות רדיו ארציות, אזוריות ואינטרנטיות. נוסף לכך, אם תגלשו ברדיו און ליין מהמחשב האישי – תוכלו להפוך את הרדיו לעמוד הבית שלכם, להציע הצעות לתוכניות, להמליץ על שירים ולהיות פעילים באתר.

כמה תכניות מעניינות שכדאי להקשיב להן:

הבוקר עם טל ואביעד

תוכנית רדיו משעשעת ואקטואלית בהנחיית טל ברמן ואביעד קיסוס. התכנית משודרת בתחנת הרדיו אקו 99 FMבכל יום, בין השעות 07:30 עד 09:30 בבוקר. בתכנית, שלא נמאס ממנה, דנים השניים בכל מה שאקטואלי, מסעיר ומעורר תמיהה, והם עושים זאת כבר משנת  2002 , מה שהופך אותם לשדרנים חריפים ומנוסים. מיש שרוצה לשמוע חוות דעת משעשעות, שיחות אינטלקטואליות ובעיקר להבין מה מפריע לטל ואביעד בחיים הציניים שלהם – יוכל להאזין בכל בוקר, לתכנית המצחיקה.

אביה מלכה מארחת

בשעות הבוקר בגלגל"צ אפשר להאזין לתכנית של אביה מלכה שדרנית צעירה עם קול רדיופוני מהפנט, אשר מארחת בכל יום אמן אחר. בתכנית נשאלות שאלות מעניינות, מסופרים סיפורים מפתיעים, ואף מושמעת מוזיקה לייב מהאולפן. התכנית מומלצת עבור מי שאוהב שיחות מרגשות ומעניינות.

התכנית של עמדינה

אם בא לכם לדעת מה קורה בעיר הבירה שלנו, ניתן להאזין און ליין לתחנה 101 FM. בתחנה זאת, משדר כבר שנים: אלעד עמדי. ירושלמי ותיק, לוחמני ודעתן. "התכנית של עמדינה" עליה מנצח עמדי: הפכה לקאלט, והיא מלווה ירושלמים רבים בעת העבודה. אם גם אתם רוצים לדעת מדוע ירושלים היא העיר הכי קשה בארץ, אך גם הכי מעניינת – תוכלו להאזין ל'תכנית של עמדינה', בה מגוון ראיונות, מוזיקה טובה, ותכנים אינפורמטיביים חשובים.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פריוריטי אחת למגוון של בתי עסק
כל בית עסק זקוק בסופו של עניין למערכת מידע שבעזרתה הוא יוכל לעבד את כל הנתונים החשובים עבור הארגון,...
קרא עוד »
מאי 19, 2016
איך מוזילים את עלויות ביטוחי הרכב?
אנשים שיש להם מכונית פרטית כבר הרבה שנים יודעים לומר: זו הוצאה כלכלית לא קטנה. האמת היא, שלא מעט אנשים...
קרא עוד »
מאי 16, 2016
לוח דרושים לחיפוש משרות בתל אביב והסביבה
רוצים למצוא עבודה בקלות, אשר הולמת את הכישורים שלכם ותהיה באזור תל אביב והסביבה? בעזרת לוח דרושים...
קרא עוד »
מאי 21, 2018