סדנת ODT

סדנת ODT

במשך השנים לא מעט ארגונים, קבוצות, עסקים או כל גורם אחר בו עובדים ומתנהלים קבוצות של אנשים ממקומות שונים, חיפשו דרכים כיצד לגבש אותם, כיצד לייצר אצלם מוטיבציה שתמשוך אותם לעבוד בצורה יותר יעילה ונכונה ביחד, כיצד להוביל אותם להתחבר אחד לשני, אם לא מבחינה אישית אז מבחינה מקצועית.

סדנת ODT

אחת הדרכים הפופולאריות ביותר כיום בתור פעילות גיבוש, היא סדנת ODT. מדובר על סדנאות שמתרחשות מחוץ לאזור הנוחות של אותם אנשים, מכאן גם שמן (outdoor), כאשר הרעיון הוא לייצר פעילויות שונות, ייחודיות, בהן כל הצוות עובד ביחד, מתוך כוונה לגבש אותם אך גם מתוך כוונה לייצר תהליכי עבודה או תהליכים אחרים אשר יעברו בזמן אמת אל המקום בו עובדים או משתפים פעולה אחד עם השני.

צריך לזכור, הרבה פעמים מגיעים אנשים ממקורות שונים מבחינות שונות וצריך לייצר אלמנט אשר יגבש אותם לכדי קבוצה אחת. סביר להניח שאם נייצר פעילות משותפת במהלכה הם יעבדו ביחד, הרי שהם יתרגלו לכך ויוכלו לבצע העברה של זה גם למקומות אחרים.

כאמור, על פי רוב משתמשים בסדנאות ODT לצורך גיבוש עובדים, אך זה לא בהכרח המקום היחידי בו משתמשים בסדנאות אלו, אנחנו יכולים לראות שימוש נרחב גם בבתי ספר, קבוצות וארגוני נוער, קבוצות ספורט ואפילו במשפחות. היתרון של סדנאות אלו טמון במגוון שלהן וכן בעובדה שמדובר בסדנאות שנוקטות בגישה של חשיבה מחוץ לקופסא, כלומר הן לא מציעות לנו שוב את אותו הדבר, אלא דברים אחרים, שמעוררים את המחשבה.

סדנת ODT נערכת על פי רוב, כמו שציינו, מחוץ לאזור הנוחות, לכן אנחנו נוכל למצוא סדנאות אשר נערכות בפארקים, חופי ים ומקומות דומים. הסדנה תועבר על ידי גורם מקצועי שמתמחה בכך, הוא גם יספק לנו את כל האמצעים על מנת להעביר את הסדנה.

לפני סיום חשוב לומר, בשביל שהסדנה תצליח, צריכים לקרות 3 דברים, מי שמייצר ומנחה אותה חייב להיות איש מקצוע אשר מסור לעניין, אנחנו צריכים שכולם ייטלו בה חלק, וכל מי שמגיע לסדנה חייב להיות עם מוטיבציה רבה לנושא.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איזה תנור כדאי לקנות לבית מלון?
בחירת התנור המתאים למלון היא החלטה מכרעת שיכולה להשפיע רבות על היעילות וההצלחה של פעולות המטבח שלכם....
קרא עוד »
יול 05, 2023
מהם היתרונות לויזה נטען?
בשנים האחרונות, אנחנו יכולים לראות שינוי בכל הקשור לאמצעי תשלום כאלה ואחרים. אם בעבר היה אפשר לשלם...
קרא עוד »
ינו 05, 2020
צפוניים, מדוע לרכוש דירה באמצעות מתווך? תיווך בחיפה ויתרונותיו
ענף הנדל"ן בשיא שלא נראה כמותו מזה שנים ארוכות, והביקוש אחר דירות למגורים או להשקעה הולך וגובר, בעוד...
קרא עוד »
מאי 24, 2022