פרסום מודעות בעיתון – כל היתרונות

פרסום בעיתון

אם אתם אנשי עסקים או בעלי מקצוע, אז בוודאי שמעתם בשנים האחרונות שוב ושוב את הקריאה "עזבו את הפרסום בעיתונות, תפרסמו באינטרנט, הכי טוב". באופן עקרוני יש בזה משהו, פרסום באינטרנט הוא יעיל, ממוקד, ובמובנים מסוימים הרבה יותר זול מאשר פרסום בעיתון. מצד שני, זה לא אומר שצריך לוותר על פרסום בעיתונות הכתובה.

אם נתבונן רגע על שלבי החשיפה לעיתון ביום יום, לא בסופי שבוע בהכרח, אז החשיפה עולה בעשרות מונים, נוכל להבין את היתרונות של פרסום מודעות בעיתון כזה או אחר.

פרסום בעיתון

יש את המסלול של המנויים שמקבלים את העיתון בבוקר, ומחזיקים אותו בבית או לוקחים אותו לעבודה ולכל מקום אחר. מן הסתם, הם נחשפים לכל מה שכתוב בעיתון וכך הם גם נחשפים למודעות השונות. סביר להניח שעל כל מנוי כזה, יש עוד מספר אנשים שנחשפים אל אותו עיתון בסביבתו, בני משפחה, חברים, עובדים וכדומה.

יש את המסלול של רכישת עיתון במכולת או נטילת עיתון מהעמדות שמחלקות עיתונים חינם. במקרה הזה, מרבית הסיכויים שמי שלוקח או קונה את העיתון, ישאיר אותו אחרי סיומו במקום מסוים, ואז אנשים אחרים יוכלו ליהנות ממנו, מה שאומר בעצם, שמעגל האנשים שנחשפים לאותן מודעות גדל גם אם לא כולם משלמים על העיתון.

יש יתרון נוסף בפרסום בעיתון, מבחינת חשיפה והוא, להבדיל מאתרי אינטרנט או טלוויזיה, מרבית האנשים לא זורקים את העיתון באותו יום, במקרים רבים, עיתונים יכולים להישאר בבית או במקומות אחרים מספר ימים, מה שאומר שגם אם אנשים לא ייחשפו למודעות באותו יום, הם ייחשפו אליו למחרת או כעבור מספר ימים.

לעומת זאת, פרסום במקורות אחרים, למשל אינטרנט, הוא לרוב פרסום מוגבל במובן הזה, שבגלל שיש הרבה מאוד פרסומות, אנשים מדלגים עליהן ולא מתייחסים למה שהם רואים, הרבה פעמים גם מתקינים חסמים שמונעים מהם את האפשרות לראות פרסומות. לכן הפרסום באינטרנט גם אם הוא אפקטיבי לכאורה, הרי שזה לא תמיד כך, לעומת פרסום בעיתונות הארצית או בעיתונות המקומית.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רעיונות יפים לחתונה מיוחדת
החתונה היא אירוע מיוחד וחתני השמחה תמיד סופרים את הימים להגעתה. מרוב התרגשות ורצון שהחתונה תהיה הכי...
קרא עוד »
ספט 18, 2017
ספק משרד הביטחון
אם אתם מעוניינים להיות ספקים של משרד הביטחון, אתם חייבים לדעת שתהליך הרישום במשרד הביטחון יכול להיות...
קרא עוד »
ספט 02, 2020
קורס מיסוי נדל"ן – למי זה יכול להתאים
אם היינו צריכים לבחור את רשימת הנושאים המסובכים ביותר בכל מה שקשור לתחום המיסוי, סביר להניח שכל מה...
קרא עוד »
ספט 21, 2021