הרצאות לעובדים – מה יכול לעניין את העובדים שלנו?

הרצאות לעובדים

אם נחלק את הזמן של העובדים שלנו פר יום, אז סביר להניח שלפחות חצי מהזמן שלהם מוקדש כך או אחרת לעבודה. בין אם מדובר בנסיעות בדרך אל וממקום העבודה, ובין אם מדובר בזמן נטו בו הם נמצאים במקום העבודה.

מכאן אנחנו יכולים להבין את המשמעות של המקום עבורם ואנחנו יכולים להסיק מכך, שהוא לא אמור לשמש אך ורק כמקום עבודה, מקום ממנו הם מתפרנסים אלא הרבה מעבר לכך, מקום ליצירת קשרים חברתיים, מקום לקבלת כלים תרבותיים, כלים אינטלקטואליים ואחרים.

בלא מעט מקומות עבודה מבינים את זה היום, ולכן אנחנו יכולים לראות שמעסיקים רבים מציעים לעובדים שלהם אופציות מגוונות מהן הם יכולים ליהנות בזמן עבודתם. יש מקומות שמציעים לעובדים אפשרות להתאמן במכון כושר שנמצא במבנה, יש מקומות שמציעים לעובדים ימי כיף וגיבוש, מקומות אחרים מציעים אירועי תרבות שונים כמו סדנאות מיוחדות, ויש מקומות שמציעים לעובדים הרצאות מיוחדות בנושאים שונים.

הרצאות לעובדים

הרצאות לעובדים יכולים להיות מחולקים למספר תחומים. יש הרצאות מקצועיות אשר אמורות להעניק לעובדים כלים נוספים, מעבר להכשרתם הרגילה. מדובר על הרצאות שקשורות לתחומים כגון, מכירות, שיווק, פרסום, שימוש בציוד מסוים ועוד. אלו הרצאות שיכולות להעשיר את העובד אך הן מכוונות למטרה ספציפית שכולה הפקת תשומה גבוהה יותר בעבודה.

לעוד מידע אודות מרצים לעובדים, לחצו כאן…

יש הרצאות שמשלבות בין תחומים מקצועיים לחיים האישיים, מה שמכונה הרצאות השראה או הרצאות שמעניקות כלים כיצד להתמודד עם מצבים שונים בחיים. למשל, הרצאות איך לעמוד בלחצים, הרצאות על תקשורת בינאישית, הרצאות על עבודה בצוות או כאמור, הרצאות השראה, איך לעמוד במטרה ולהגשים את החלום. הרצאות אלו יכולות לעזור גם בחיים האישיים וגם המקצועיים, מאחר ויש בהם כלים מסוימים שיכולים להתאים לשני העולמות גם יחד.

מלבד זאת, אנחנו יכולים למצוא הרצאות העשרה רגילות. בין אם מדובר על הרצאות על קולנוע, מוזיקה, אומנות, ספורט, פוליטיקה וכדומה. אלה הרצאות שהמטרה העיקרית שלהן היא לספק לעובדים הנאה אינטלקטואלית, תרבותית, בלי קשר לעבודה. כאן מקום העבודה מהווה תחליף למה שהעובדים היו יכולים ליהנות ממנו אלמלא הם היו בעבודתם.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה עולה תהליך גמילה מסמים?
המסע לקראת החלמה מהתמכרות לסמים הוא החלטה מכרעת ולעתים קרובות משנה חיים. למי שמחפש סיוע בישראל, הבנת...
קרא עוד »
אוג 26, 2023
נוטריון לאנגלית – למה צריך את זה?
לא מעט ישראלים מעוניינים להיות חלק ממסגרת הלימודים בחו"ל ולכן הם זקוקים למסמכי רישום. המסמכים הללו...
קרא עוד »
אוג 28, 2018
מסופון
כמעט כל חנות או עסק שיש לו מלאי כזה או אחר, מחזיקים ברשותם מסופונים אשר מאפשרים להם להכניס אל תוך...
קרא עוד »
מרץ 20, 2018