מתי מומלץ להיעזר בעו"ד לענייני תעסוקה?

סיום הליך פלילי

עורכי דין לתעסוקה הם כאלה אשר מכירים את עולם התעסוקה על בוריו והם מקנים שלל שירותים ביניהם: ייעוץ, ייצוג ובחינה של שלל מקרים הקשורים לדני עבודה ותעסוקה.

כיום ישנם שלל משרדי עורכי דין בתחום העבודה שמציעים את שירותיהם, אבל מתי באמת מומלץ להיעזר בעו"ד לענייני תעסוקה? הנה רשימה של כמה וכמה מקרים:

עורכי דין בתחום העבודה

במקרים של הלנת שכר – רבים המועסקים שאינם מקבלים בזמן את השכר שלהם בין אם מדובר בהעדר שכר בשל פשיטת רגל, בהלנת שכר מסיבות שונות כמו גם בעדר תשלומים מלאים על ימי עבודה. במקרים כאלה חשוב לשכור עורך דין עבודה שיוכל לייצג אתכם ולהשיג עבורכם את השכר פלוס תשלומי ריבית הלנת שכר שמגיעים לכם על פי החוק.

במידה ולא קיבלתם פיצויים – אם פוטרתם מהעבודה או אפילו אם התפטרתם מתפקידכם: חשוב שתקבלו את הפיצויים המגיעים לכם. כיום רבים המעסיקים אשר מנסים להתחמק מתשלומי פיצויים לעובדים, ובשל כך אסור לוותר על הכספים המגיעים לכם ולדרוש את המגיע לכם בבית דין לעבודה באמצעות סיוע של עורך דין מתאים.

בסכסוכי עבודה – גם במקרים של סכסוכים עבודה בין שותפים או בין עובד ומעביד חשוב להיעזר בעורכי דין לענייני עבודה כמו גם עורכי דין ליטיגציה. אנשי מקצוע מסוג זה יסייעו לכם ליישב כל סכסוך על ידי תהליכי בוררות.

בזמן שימוע ופיטורים – אם פוטרתם מהעבודה שלא בצדק, אם אתם נמצאים לפני תהליך שימוע במקום העבודה ואתם רוצים לקבל ייצוג הולם: חשוב להתייעץ עם עורך דין עבודה טוב ומנוסה.

בהעדר תשלומי חובה  – גם בהעדר תשלומי חובה שאמור להפריש עבורכם המעביד כמו תשלומי פנסיה, תשלומי ביטוח, ביטוח לאומי, ביטוחי מנהלים, מס הכנסה ועוד, חשוב לשכור שירתים של משרד עורך דין תעסוקתי כדי לקבל את הכספים שיש להפריש לגופים השונים.

לסיכום, אם אתם מרגישים שנעשה לכם עוול, אם אתם לא רוצים לוותר על כספים שמגיעים לכם ואם אתם מעוניינים בצדק בתחום התעסוקה – חשוב כבר עכשיו לבחור עורך דין מתאים המתמחה בתחום התעסוקה.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סקירת מוצר: iPhone XR
האייפון XR - הדגם העממי שהשיקה חברת אפל בספטמבר 2018 הפך לאחד המדוברים ביותר בשנה האחרונה. הוא מגיע בשלל...
קרא עוד »
יול 22, 2019
באילו מצבים כדאי לשקול השכרת גנרטור
השכרת גנרטור היא פתרון יעיל ומשתלם עבור מגוון מצבים, כגון: אירועים: גנרטור הוא פתרון מצוין...
קרא עוד »
אוק 08, 2023
קורס NLP
נו יכולים להשתמש ב-NLP כדי לעזור לנו בדרכים רבות. לדוגמה, אנו יכולים להשתמש ב-NLP כדי לעזור לנו להבין מה...
קרא עוד »
אוג 22, 2022