ביטוח לחברות גדולות

משכנתאות

למה כדאי לבחור בחברות המתמחות בכך?

ביטוח קולקטיבי מהווה את אחד מסוגי הביטוחים בעלי הפוטנציאל הגדול ביותר. ביטוח זה בדרך כלל כולל כיסויים ביטוחיים נרחבים, פרמיה חודשית בעלות נמוכה ולרוב הוא אינו מחייב בהצהרת בריאות מצידם של עובדי החברה שמחליטים להיות חלק מביטוח זה.

הלקוח, קרי, אותו ארגון שמעוניין בביטוח הקולקטיבי, הוא זה שבדרך כלל מכריע את הכף במשא ומתן בכל הקשור אל הכיסויים השונים בפוליסה והתנאים של הביטוח הקולקטיבי. הבעיה היחידה היא שרוב החברות והארגונים אינם מומחים בביטוחים ולמרות הרצון הטוב הם אינם יכולים להיות בטוחים שאכן אותו ביטוח קולקטיבי הוא אותו ביטוח שמשתלם לעובדים שלהם (בהשוואה אל ביטוחים אחרים). הפתרון לבעיה זו הינו השכרת שירותיה של חברה המתמחה בתחום הביטוח הקולקטיבי ומספקת שירותי ייעוץ וליווי לחברות ועסקים.

מומחים בביטוח לחברות גדולות

תחום הביטוח הוא תחום שמיועד למקצוענים וללא יועץ ביטוח מומחה לא כדאי להתחיל ולשאת במשא ומתן מול חברת ביטוח זו או אחרת. ביטוח הוא תחום מורכב ובעל רבדים רבים אותם יש לבדוק באופן יסודי על מנת להבטיח לעובדים את הפוליסה הטובה ביותר וזו שמתאימה לצרכיהם. חשוב לפנות אל חברה שעיקרה פתרונות בתחום הביטוח, חברה שמעסיקה אנשי מקצוע המומחים בתחום הביטוח. חברה זו תעזור לכם למצוא את אותו ביטוח קבוצתי המתאים ביותר לעובדים שלכם. יועצי הביטוח של החברה יהיו מחוייבים אך ורק לכם, אותה חברה ששכרה את שירותיהם.

מה היועצים יעשו בשבילכם?

חברה שמעסיקה יועצים בתחום הביטוח תבטיח ללקוח שאותם מומחים ילוו אותו ויספקו לו ייעוץ מקצועי מהשלב ההתחלתי של בחירת ביטוח הבריאות (או כל ביטוח קבוצתי אחר בו מעוניינים לעובדי החברה) ועד השלבים הסופיים שיכללו משא ומתן עם חברת הביטוח וחתימה על הסכם ביטוח לחברות גדולות. טרם בחירת שירותי ייעוץ וליווי בתחום ביטוחים לחברות גדולות, ההמלצה היא תמיד לוודא שהחברה אכן עומדת בדרישות הבאות:

  • דרישות החוק– תמיד יש לוודא שמדובר על חברה חוקית שיכולה להציג בפניכם רישיון בהתאם לחוק.
  • מומחים – תמיד יש לוודא שהיועצים שהחברה מעסיקה הם לא רק מומחים בתחום הביטוח אלא מומחים ספציפית לביטוח בריאות קבוצתי לחברות גדולות (או כל ביטוח אחר בו אתם מעוניינים). בנוסף, תמיד יש לוודא שהם אכן יכולים לספק מענה לגבי ההיבט המשפטי, הרפואי, הכלכלי והביטוחי של הפוליסה בה אתם מעוניינים.
  • התאמה אישית – תמיד חשוב לוודא שהיועץ מתאים את הביטוח לדרישות הארגון אחד לאחד.

 

בהצלחה!

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
3 סיבות להזמין אוכל דרך משלוחים באינטרנט
הזמנת אוכל דרך משלוחים באינטרנט היא תופעה שהולכת ונעשית נפוצה יותר ויותר ככל שאנשים רבים יותר מגלים...
קרא עוד »
נוב 17, 2015
איך מוזילים את עלויות ביטוחי הרכב?
אנשים שיש להם מכונית פרטית כבר הרבה שנים יודעים לומר: זו הוצאה כלכלית לא קטנה. האמת היא, שלא מעט אנשים...
קרא עוד »
מאי 16, 2016
סקר שפכים
>במערכת ביוב, האתגר העיקרי הוא לשמור על ניקיון המים. זה מקשה יותר להיפטר מכל הפסולת. מכוני טיהור...
קרא עוד »
אוק 25, 2022