הרכב את חבילת השי המושלמת ללקוח המועדף

חבילת שי ללקוח

בעלי עסקים יודעים במי שווה להם להשקיע. כן, בכל בית עסק יש את הלקוחות השווים, הכבדים והרציניים שמהווים נתח משמועתי מאחוז ההכנסות של בית העסק. וכמובן שהאתגר הגדול הוא לשמור על הלקוחות הללו אצלכם בבית העסק. כן, בכל תחום יש תחרות עזה, ובעלי העסקים המתחרים שלכם אורבים ללקוחות שלכם בפינה. הם מציעים להם הצעות משתלמות, מפנקים אותם בהטבות הצטרפות, וגם אתם חייבים לעשות מעשה כדי לחבק אותם ולשמור עליהם אצלכם.

חבילת שי ללקוח

שימור הלקוחות – כיצד?

שימור לקוחות הוא אתגר של ממש. בעידן בו התחרות גואה קשה מאוד לשמור את הלקוחות הקבועים שלכם, ולמנוע מהם לפנות לעסק אחר שמתחרה בכם. המציאות מוכיחה כי לקוח שמרגיש מחובר רגשית לבית העסק הוא לקוח נאמן. ולכן נכון לכם להשקיע בפן הרגשי של הקשר. דאגו לתת ללקוח תחושה של קרבה ומחבקת, בטאו את הקרבה וספקו לו שירות מעולה. בצורה כזו תוכלו לשמור על מערכת יחסים נכונה שתמנע מהלקוח לפנות לחפש לו תחליף אצל המתחרים.

חבילת שי שעושה את העבודה

לא כל בעלי העסקים מודעים לכך, אבל נכון להשקיע בלקוחות קיימים סכומים משמעותיים, ואף על חשבון פרסום וגיוס לקוחות חדשים. היות שכך נכון להקציב סכומי כסף בשימור הלקוחות. כאשר מעוניינים לשדר הערכה ללקוח נאמן, לתת לו תחושה שהוא מקבל אצלכם את הטוב ביותר – נכון יהיה להעניק לו מתנה. המתנה תהיה כמובן שווה ומתאימה, כך שהיא אכן תשמח אותו ותעשה את העבודה הרצויה אותה אתם מעוניינים לעשות.

הרכבה מותאמת אישית

אין עוד מישהו כמוכם שמכיר את הלקוחות המועדפים. אתם יודעים עם מי יש לכם עסק ומה עשוי לשמח אותם. איזה שי יוכל להרנין את הלב ולמלא את המשימה הנדרשת לשמה אתם מעניקים את המתנה. ולכן חשוב לכם למצוא את החנות בה אתם יכולים להרכיב בעצמכם את חבילת השי. אתם מחליטים באיזה מארז תוגש המתנה. אתם מחליטים מה מכניסים פנימה, אתם בוחרים את אופן האריזה וכמובן את מילות הברכה. עוד תראו כי המתנה הזו ומוצרי פרסום ייחודיים ישרתו את האינטרסים העסקיים שלכם!

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
3 טיפים לבחירת נעלי כלה
נמצאים בחיפושים אחר נעלי כלה ואינכם יודעים כיצד יהיה ניתן לבחור בנעליים המתאימות ביותר? ובכן, כדי...
קרא עוד »
אפר 09, 2021
כמה עולים ארונות הזזה?
מחיר של ארונות הזזה יכול לנוע החל ממאות שקלים ועד אלפים והוא יהיה תלוי באיכות הייצור של הארון, חומר...
קרא עוד »
מאי 12, 2021
ניהול רכש – המדריך המלא
ניהול רכש תוכלו למצוא בארגונים בעלי אופי שונה, יכולים להיות אלה עסקיים, או לחילופין פרטיים. ניהול רכש...
קרא עוד »
אוק 12, 2021