בלוג אופנה לאנשי עסקים מאת אושרת אורן

בלוג אופנה לאנשי עסקים

רושם ראשוני הוא אחד הדברים החשובים ביותר שיש ועל כך אין מחלוקת. ישנם מחקרים רבים שנעשו אשר הצביעו על כך כי בעשר שניות הראשונות שאדם פוגש את חברו הוא מחליט לגביו האם הוא אוהב אותו או לא, האם הוא מתרשם ממנו והאם הוא ירצה קשר אתו. עובדה זו נכונה כאשר אנחנו יוצאים אל דייט, כאשר אנחנו נמצאים בריאיון עבודה וכאשר אנחנו נמצאים בפגישה עסקית. אז כיצד אנחנו יכולים להבטיח כי הרושם הראשוני יהיה איכותי וטוב? נכון על חלק מהדברים אין לו שליטה ולפעמים מדובר פשוט בכימיה, אך על חלק אחר יש לנו שליטה עצומה אשר יכולה לקבוע ולהכריע האם הרושם הראשוני שנשאיר יהיה חיובי. הכוונה היא כמובן לבגדים שאנו לובשים, הבגדים הם בעלי משמעות אדירה והם יכולים לחרוץ גורלות בכל הקשור לרושם ראשוני. כנסו אל בלוג אופנה לאנשי עסקים מעת אושרת אורן ולמדו עוד על הנושא ומה כדאי לאיש עסקים ללבוש בכדי להשאיר רושם ראשוני חיובי.

בלוג אופנה לאנשי עסקים

התאימו את הלבוש לאישיות שלכם ואל תנסו לחקות אחרים

אחד הטיפים הטובים ביותר שאני נוהגת להשתמש בו הוא להתאים את הלבוש שלכם לאישיות שלכם ולא לנסות לחקות אחרים במקום העבודה שלכם. לכל אדם יש את האישיות שלו ואת המאפיינים הייחודים שלו והוא צריך להקפיד להתלבש בהתאם. אם תלבשו בגדים שלא מתאימים לאופי שלכם הרי שהדבר ייראה בהתנהגות שלכם ובכך שאתם מרגישים הרבה פחות בנוח ואת זאת אתם חייבים לקחת בחשבון. ככל שהלבוש יותר יתאים לאישיות שלכם אתם תשדרו יותר הצלחה ותהיו עם יותר ביטחון עצמי וזהו דבר בעל ערך גדול. כנסו אל בלוג אופנה לאנשי עסקים מעת אושרת אורן ולמדו עוד על הנושא.

מה כל מיוחד באושרת אורן?

אז מה כל כך מיוחד אצל בלוג אופנה לאנשי עסקים מאת אושרת אורן? התשובה היא שאושרת היא סטייליסטית שמתמחה בהלבשה וסטיילינג של אנשי עסקים וזהו דבר ייחודי בנוף הסטייליסטיות הישראלי. אושרת בעלת ניסיון עשיר ביותר, חשיבה מקורית ומומחיות עצומה וכך היא הלבישה כבר מאות אנשי עסקים בצורה אישית אשר נתפרה למידותיהם.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בוחרים דלתות פנים
אם אתם מעוניינים להעניק לביתכם מראה משודרג ורענן, אין כמו החלפה של דלתות פנים ישנות בחדשות ומשודרגות....
קרא עוד »
ספט 21, 2022
מה זה פוליסת חסכון
פוליסת חיסכון היא מוצר פיננסי המוצע על ידי חברות ביטוח המשמש כתכנית חיסכון והשקעות. הוא מוסדר ומפוקח...
קרא עוד »
יונ 17, 2023
עבודות אלומיניום לבתים פרטיים שכדאי להכיר
בעשורים האחרונים הפך האלומיניום לאחד מהחומרים בפופולאריים בתחום הבנייה והתעשייה. היכולת להרכיב...
קרא עוד »
אוג 29, 2017