הדרכת מנהלים והקניית מיומנויות לניהול אפקטיבי

הדרכת מנהלים

מנהלים רבים נדרשים כיום במסגרת העולם התחרותי שמאפיין את תחום עיסוקם להפעיל לא מעט מיומנויות ניהוליות מגוונות. זאת כדי לעמוד ביעדים האישיים שלהם ובאלו העסקיים. מהבחינה הזו ישנו צורך לרכוש ידע בהנהגה ובהנעת העובדים, לרתום עמיתים ומנהלים יותר בכירים, להיות בקשרים יציבים וארוכי טווח שיוכלו להניב תועלת בשיתוף עם הלקוחות, להעניק שירות איכותי וכל זאת תוך עמידה ביעדים שהוגדרו מראש.

הדרכת מנהלים – רקע לרכישת מיומנויות ניהול

קורס מנהלים נועד לצייד את המנהלים בסל שלם של כלים דרך רכישת מיומנויות ניהול להצלחה והצטיינות בתפקידם ברמה המקסימאלית ושיפור התוצאות העסקיות במסגרת הארגון בו הם עובדים. המטרה המרכזית של ההדרכה היא להעניק הכשרה למנהלים על מנת שיצליחו לעמוד ביעדים הארגונים, האישיים והעסקיים שהציבו לעצמם במקביל לשימוש יעיל בסך מיומנויות הניהול השונות. תהליכים אלו פונים למעשה לכול המנהלים שמעוניינים לרכוש או לפתח את מיומנויות הניהול שלהם ללא הבדל של וותק, ניסיון ותחום פעילות כזה או אחר.

כיצד להניע ולהנהיג את העובדים?

הסדנאות הללו למנהלים נעשות בהתאמה מלאה על ידי אבחון מקדים של קהל היעד ועולם התוכן במסגרת המנהלים עובדים. מתוקף סמכותם הניהולית, המנהלים נדרשים להוביל את עובדיהם. קיימים מנהלים שאכן מצליחים לעשות זאת, אולם השאלה שתמיד נשאלת היא האם מנהיגות הוא כושר שנולדים איתו או שניתן לרכוש אותו במרוצת השנים על ידי אימון מנהלים. אם ניקח בחשבון את הניסיון המצטבר בארגונים נראה כי המענה לכך הוא גם וגם. יכולת ההתפתחות ברמת ההנהגה היא נקודת המוצא להעצמת ההישגים ולהפיכתו של המנהל למנהיג של ממש.

מה כוללות ההדרכות?

קורס מנהלים ופיתוח כושר מנהיגות נועדו גם להעצים את התוצאות העסקיות של הארגון לרבות של העובדים בו, את מידת שיתוף הפעולה ביניהם ואת המוטיבציה להירתם לעבודה תחת מי האחראיים הבכירים בארגון. קהל היעד של סדנאות מעין אלו כולל מנהלים האחראיים על ניהול אנשים או אנשים בעלי ניסיון ניהולי מסוים שברצונם להשיג שיפור ניכר במיומנויות ההנהגה האישית, בניהול ובהנעה של העובדים. התכנים בהדרכה עוסקים בסגנונות שונים של מנהיגים, כלים יישומיים לפיתוח מנהיגות וסימולציות שונות.

אולי יעניין אותך: שיווק עסקים קטנים ובינוניים

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קורס חשבי שכר – איך זה לעבוד כחשב שכר?
אם תהיתם איך זה יהיה ללמוד קורס חשבי שכר ולעבוד כחשב שכר, אנו ניתן תשובה לזה במאמר זה. חשבי שכר אחראים...
קרא עוד »
מאי 24, 2022
מתי מומלץ להיעזר בעו"ד לענייני תעסוקה?
עורכי דין לתעסוקה הם כאלה אשר מכירים את עולם התעסוקה על בוריו והם מקנים שלל שירותים ביניהם: ייעוץ,...
קרא עוד »
יונ 28, 2018
אביזרים לזיהוי עובד
כרטיסי עובד מאפשרים זיהוי מהיר וויזואלי של עובדי חברה במקום העבודה, כאשר יש לעובד חברה כרטיס עובד...
קרא עוד »
דצמ 06, 2016