ותיקי אל על

ותיקי אל על

אחת הטענות שנשמעות לא פעם, הן כלפי מקומות עבודה, מוסדות ציבוריים ובאופן כללי כלפי מקורות שונים בחברה היא, שאנחנו לא יודעים כיצד לכבד ולזכור אנשים שפעלו בתחומים שונים במשך עשרות שנים ופרשו. אנחנו לא יודעים כיצד לכבד אנשים מבוגרים, ואנחנו מקדשים במובנים רבים, את הדור הצעיר בזמן שאנחנו שוכחים את הדור המבוגר.

ותיקי אל על

אך זה לא תמיד כך. בוודאי במקומות מסודרים בהם עובדים יכולים להתארגן ולדאוג גם למי שפרש ויצא לפנסיה. ותיקי אל על למשל, יכולים לספר כיצד העמותה שלהם דואגת להם בהיבטים רבים, הן כלכליים והן חברתיים, בצורה מכובדת ויפה.

למשל, ותיקי אל על נהנים דרך העמותה מאפשרות לקבל ביטוח שיניים, ביטוח סיעודי, וכמו כן, העמותה עוזרת להם לקבל שורה ארוכה של תשורות ייחודיות, כולל מופעים לכרטיסים, טיסות בהנחה ועוד.

צריך לזכור, מדובר באנשים שפרשו מהעבודה, יצאו לפנסיה, לחברה לא אמורה להיות עוד דאגה אליהם, אך מאחר ומדובר בעובדים ותיקים, עובדים שנתנו את מיטב זמנם וכוחם לחברה ועזרו לה להצליח, הרי שאך טבעי שתהיה עמותה של ותיקי אל על שתדאג להם, במגוון רחב של נושאים, ובפרט בכל מה שקשור לעניין של ביטוחי בריאות שהוא מהותי מאוד עבורם בגיל הזה.

העמותה פעילה כבר 40 שנה, היא כוללת אלפי חברים, והיא מציעה מגוון רחב מאוד של שירותים ייחודים ופעילויות שונות.

 

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שהייה בהודו עם ויזה אלקטרונית – 2 כניסות עד 60 יום
צעירים רבים היום מעוניינים לצאת אל המסע של החיים שלהם בהודו המרהיבה. מדובר במדינה אשר משדרת על גל אחר...
קרא עוד »
נוב 19, 2017
למה חשוב לקנות יהלומים ממקום מוכר כמו בורסת היהלומים?
[caption id="attachment_1011" align="aligncenter" width="640"] רכישת יהלומים במקום מוכר מבטיחה איכות, שירות ואחריות[/caption] אחד...
קרא עוד »
מרץ 09, 2017
ביטוח אחריות מקצועית לפסיכולוגים
ביטוח אחריות מקצועית של שוקו ביטוחים הוא סוג של ביטוח המכסה את האחריות המשפטית של פסיכולוגים, במקרה...
קרא עוד »
אוק 22, 2022