מה מאפיין עיצוב משרדים בהייטק

עיצוב משרדים בהייטק

עיצוב משרדים הייטק הפך לאחד התחומים הנחשבים ביותר בשנים האחרונות. מדובר על תחום שרק הולך ומתפתח, היות וניתן למצוא יותר ויותר חברות שמבינות את החשיבות של עיצוב פנים נכון ומושכל. מחקרים רבים שנעשו בנושא מוכיחים ללא צל של ספק כי עיצוב נכון ומוקפד, יכול לתרום רבות להגדלת התפוקה. עובדים שיגיעו למקום עבודה מעוצב, אשר משרה תחושה נינוחה ורגועה, יוכלו לעבוד בצורה הרבה יותר אפקטיבית. הדבר יתרום כמובן גם לאווירה הכללית במקום העבודה, ליצירת זיקה חזקה יותר בין העובד לחברה וליצירת קשרים עמוקים יותר בין העובדים. חשוב לציין כי ישנו הבדל עצום בין עיצוב של משרד רגיל, לבין עיצוב של משרד הייטק. בעוד שברוב המשרדים מדובר על עיצוב סטנדרטי יותר, משרד הייטק דורש עיצוב ייחודי שיתאים לסגנון העבודה, לשעות העבודה הארוכות וכמובן לכל הציוד הטכנולוגי הנחוץ לצורך העבודה שלהם.

עיצוב משרדים בהייטק

עיצוב משרדים הייטק – קווים לדמותו

קודם כל, עיצוב של משרדי הייטק דורש הרבה יותר חשיבה והרבה יותר תכנון מקדים, היות ויש צורך לשלב בין פונקציונליות גבוהה לבין מראה אסתטי ומודרני יותר. חבורת ההייטק השונות רוצות להנחיל לעצמם עיצוב יוקרתי המאופיין בקווים נקיים ומודרניים יותר, לעומת רוב המשרדים האחרים אשר בוחרים לא פעם בעיצוב יותר קלאסי. משרד הייטק נהנה מהטכנולוגיות החדישות והמשוכללות ביותר בתחום, לכן הגיוני שהעיצוב של המשרד ידגיש את רמת החדשנות ורמת השכלול שלהם. מצד שני, העיצוב חייב להיות פונקציונלי, היות ועובדי ההייטק ידועים בשעות העבודה הארוכות שלהם. למעשה, המשרד הופך לבית השני של העובדים, ולכן חשוב לוודא שהעיצוב יתרום לתחושה הטובה שלהם ולאווירת עבודה נעימה במיוחד. לכן, משרדי הייטק מאופיינים בשילוב בין אזורים פרטיים בהם העובדים יכולים לעבוד בצורה שקטה וללא הפרעה, לבין אזורים ציבוריים בהם ניתן לשבת עם העובדים האחרים, להעלות רעיונות ולחשוב מחוץ לקופסא. מדובר על עיצוב ייחודי ויצירתי, שאמור לעזור לעובדים לחשוב קצת אחרת.

לסיכום, עיצוב משרדים הייטק, כמו שניתן למצוא באתר של טלי זרחיה פרומוביץ, הינו סגנון עיצוב ייחודי ומיוחד, אשר אמור לתת מענה לכלל העובדים. מדובר לרוב על עיצוב נקי, המשלב צמחייה, יצירתיות, תאורה מיוחדת וכדומה.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל היום בודקים באיזה שלב נמצא הפרויקט עליו אתם עובדים? הגיע הזמן לעבוד אחרת
העסק שלכם מנהל פרויקט. יצאתם לדרך והגדרתם מטרות, הצוות מבצע את תפקידו ואתם ניצבים עליהם ועוקבים אחרי...
קרא עוד »
ינו 14, 2019
מה חשוב לדעת על רכישת ביטקוין?
המהפכה בעולם הכספים החלה לפני מספר שנים ולא נראה שיש כוח שיכול לעצור אותה ואנחנו מדברים כמובן על...
קרא עוד »
יול 03, 2018
הפרינט לא מת
כאשר נולדה הטלוויזיה בשנות ה-50 של המאה הקודמת רבים הספידו את העיתונות המודפסת ואת בתי הדפוס. אך כפי...
קרא עוד »
מרץ 01, 2017