עיצוב פנים מרפאות שיניים

עיצוב פנים מרפאות שיניים

בעשור האחרון יותר ויותר עסקים שמים דגש בכל הקשור אל עיצוב הפנים, דבר שכולל גם מרפאות שיניים. שימת דגש זו נובעת כתוצאה מכך שעיצוב משפיע במידה רבה על האווירה במרפאה ועל הרושם הראשוני שנותר אצל הלקוח/המטופל בעת כניסה אל המרפאה.

מרפאות שיניים

מרפאת שיניים היא אותו המקום אליו אנו מגיעים על מנת לעבור טיפולים שונים למטרת שיקום הפה. כיוון שמדובר על מרפאת שיניים, טבעי הוא שכל אחד שייכנס אל המרפאה יחוש בריח של התרופות השונות, ישמע את קידוח המקדחה ויחשוב האם הזריקה או הטיפול עצמו יהיה כאוב. אנשים רבים אינם ששים להגיע למרפאה משום הסיבות הללו וכיום ניתן לשמוע גם על אנשים חרדתיים שאינם מסוגלים להיכנס אל המרפאה משום הסיבות הללו, בעלי מרפאות רבים החלו לעשות מעשה ולהזמין אנשי מקצוע מומחים בעיצוב פנים של מרפאות שיניים על מנת שיהפכו את המרפאה למקום נעים יותר אליו נכנסים המטופלים.

עיצוב פנים מרפאות שיניים – מטרות

המטרות העיקריות של עיצוב פנים מרפאות שיניים הן להפוך את המרפאה למקום לא מאיים עבור המטופלים. כלומר, לעצב את המרפאה בסגנון מודרני ולשלב צבעים נעימים וריהוט נוח. המטרה השנייה היא לעצב מרפאה בסגנון יוקרתי שיאפשר לכל אדם שנכנס למרפאה להתרשם לטובה מהמרפאה ולרצות לחזור אליה שוב. המטרה השלישית היא לעצב מרפאה בצורה חכמה כלומר, לקחת בחשבון שיש להפריד בין חדרי הטיפולים ולבצע בידוד בין החדרים לחדר ההמתנה וזאת על מנת שהמטופלים שיושבים בחוץ לא יצטרכו להריח את ריח התרופות ולשמוע את זמזום המקדחה וכן שהמטופל שבחדר יזכה לפרטיות מלאה.

בחירת אדריכל

עיצוב מרפאות שיניים תמיד יעשו על ידי אדריכלים בעלי ניסיון בפרוייקטים מסוג זה. חשוב לוודא שהאדריכל בו אתם בוחרים ישים דגש על אפיון משותף של העיצוב עם הלקוח ועיצוב ייחודי המותאם למיקום, לסביבה ולסוג העסק. בפגישה הראשונה עם האדריכל יש להסביר לו שהמטרה העיקרית שלכם היא עיצוב של מרפאת שיניים נעימה בה המטופל יוכל לחוש בנוח ולשכוח מכל הפחדים הקשורים אל טיפול השיניים אותו הוא אמור לעבור.

לסיכום, אם בעבר מרפאות שיניים היו ממוקמות בדרך כלל בדירות של בנייני מגורים ורופא השיניים עבד באחד החדרים הריקים והלא מעוצבים בדירה. כיום, רופאי שיניים מודעים לחשיבות הגדולה של עיצוב הפנים של המרפאה ולכן מרפאות השיניים המוצלחות תמיד יהיו מעוצבות בטוב טעם והמטופלים של אותה מרפאה יחושו בנוח ובנועם במרפאה.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חתונה – הדבר המשמח ביותר שיש
מעטים האירועים שאנחנו זוכרים אותם לכל חיינו ומתרגשים מהם כל פעם מחדש. ניתן להזכיר את הלידה של הילד...
קרא עוד »
יול 16, 2017
בניית אתרים לעסקים קטנים – כן זה אפשרי
העסק שלכם דורש מקום וירטואלי לצמוח בו, אתר אינטרנט שיעניק לעסק את האופי הייחודי שלו, שיאפשר לקהל הרחב...
קרא עוד »
ינו 21, 2016
ביטוח משכנתא – מה זה ולשם מה אנחנו צריכים אותו
כשאנחנו ניגשים לבנק לבקש משכנתא עבור נכס חדש, אחד התנאים שהבנק מציב בפנינו, לצד תנאים של הון עצמי...
קרא עוד »
מאי 05, 2020