מהי המבדקה?

המבדקה

מהי המבדקה? וכיצד ניתן לבדוק מזון לפני ייצור? אם אתם רוצים להיות ייצרני מזון, קוסמטיקה, מוצרים שונים בתעשיית הבנייה, הכימיקלים החקלאות ועוד, ואם אתם בעלים של כל חברה או ארגון – חשוב שתדעו קצת יותר על המעבדה שעובדת במקום ועל האופן שבו חברה זאת מתנהלת.

אז מה זה מבדקה?

המבדקה היא חברה העוסקת בכל הנוגע לבדיקות של חומרים מסוגים שונים. החברה היא מעבדה מוסמכת על ידי הרשויות אשר הוסמכה לבצע את הבדיקות המוצרים ובחומרים השונים. מעבדה זאת היא מקום שבו ישנם לברטוניים ושאר סוקרים אשר באמצעות טכנולוגיות ייחודיות בודקים שלל חומרים ביניהם: דלקים, שמנים, גזים, מים ועוד, תוך שבמקום מתבצעות בדיקות כימיות כלליות בשלל מוצרים.

בזמן הבדיקות במעבדה של החברה שומרים הבודקים על חוקי הרשות הלאומית להסמכת מעבדות תוך כאשר המבדקה היא מעבדה אשר הוסמכה לבצע בדיקות ואף מסמיכה מעבדות אחרות לבצע בדיקות חומרים.

בקרו באתר המבדקה http://ct-lab.co.il

באמצעות מעבדה זאת יכולים יצרנים לבדוק את המוצרים שלהם ולהבין האם הם בטוחים לייצור או שמא הם דורשים שדרוג ותיקון.

המבדקה

השירותים של המבדקה

השירותים של המעבדה בחברה זאת הם כאלה אשר בודקים את כל מה שקשור לחומרים כמו דלק ושמנים, בדיקות אוויר, בדיקות חומרים חקלאיים דשנים ועוד. הבדיקות נעשות באמצעות מכשירים ונוזלים מיוחדים שנועדו גם לבצע בדיקות לחברות תעשייה וגם להפעיל שירותי מעבדה אנליטיים מתקדמים לארגונים וחברות.

אילו בדיקות יכולה לבצע המעבדה?

המעבדה שבמקום זה יכול לבצע מגוון מבדקים ביניהם בדיקות חומרים מסוכנים, גזים, דבקים, מים, שמנים, רעלים ועוד, תוך פיקוח והענקת אישורים ותעודות מתאימות ליצרנים.

במבדקה מבצעים שלל בדיקות וסקרים עם מנת לוודא כי החברות השונות המייצרות את החומרים או את המוצרים, כי הן עומדות בתקנים ישראלים ובין לאומיים ובהנחיות של הרשות הלאומית להסמכת מעבדות.

תהליך הבדיקה של המעבדה נעשה תוך כתיבת נהלים, הכנת תכניות עבודה, והטמעה של מערכות מנהליות טובות יותר המסייעות לניהול מקצועי וקבלת כלל האישורים הדרושים.

 

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
6 דברים שחובה לדעת על יתרונות של אתרי מתכונים ובישולים באינטרנט
הבישול הביתי עבר מהפכה עם כניסתם של אתרי מתכונים ובישולים באינטרנט. עבור רבים, האתרים האלה הפכו לכלי...
קרא עוד »
מאי 16, 2024
שולחן לפינת אוכל – עושים את הבחירה הנכונה
  במרבית הבתים בישראל היום, פינת האוכל כבר איננה חלק מהמטבח אלא היא עומדת בפני עצמה. מדובר על...
קרא עוד »
אוג 23, 2017
סוכנות ביטוח מקצועית לביטוחי חיים במרכז
מן הרגע שבו האדם נכנס אל העולם של החיים ועד לרגע שבו הוא עוזר חזרה ונאסף אל אבותיו יעשו עבורו והוא...
קרא עוד »
מאי 31, 2018