האם למידת סינית לבד באינטרנט, מספיקה על מנת להצליח עם סין בעסקים?

למידת סינית

למידת סינית

אם גם אתם בעלי עסקים היוצרים קשרים עסקיים עם סין ומרגישים כי עליכם ללמוד או לשפר את השליטה שלכם בשפה הסינית על מנת לתקשר בקלות וליצור מערכת יחסים תקשורתית ופורה עם הצד השני, כנראה שגם אתם חשבתם לפתוח את האינטרנט ולהיעזר במדריכים השונים המציעים למידה עצמאית באינטרנט של השפה הסינית.

אבל האם למידת סינית לבד באינטרנט מספיקה על מנת להצליח עם סין בעסקים? – בשורות הבאות תבינו בדיוק למה אתם צריכים ליווי מקצועי.

המעצמה הסינית

אם תסתכלו על רוב הפריטים שנמצאים בביתכם, החל מבגדים, ריהוט, כלי אוכל ועוד תראו שרובים מיוצרים בסין ומשכך אין זה פלא כי סין הינה בין המדינות המובילות בעולם בכלכלה המתפתחת המהווה מקור תרבותי עשיר, מעניין ומרתק.

עם זאת, השפה הסינית מהווה את אחת השפות הקשות והמסובכות ללמידה, בטח כאשר מנסים ללמוד אותה לבד באופן עצמאי ללא עזרה של בעל מקצוע מיומן ומומחה בשפה הסינית.

כאשר אנו רוצים לקיים התקשרות עסקית עם סין או לשכור שירות יעוץ בענייני סין, הרי שמדובר בחוזים ומסמכים שונים, שיחות רבות והתנהלות שוטפת עם הסינים ומשכך ברור מדוע רבים מחפשים ללמוד את השפה הסינית על מנת שיהיה מכנה משותף ואפשרות לתקשר בקלות רבה תוך הביטחון כי הצדדים מבינים אחד את השני.

אז מה עושים?

למידת סינית לבד באינטרנט לכל היותר תאפשר לכם להעשיר את אוצר המילים שלכם אבל אל בהכרח תלמד אתכם לדבר באופן שוטף או להבין מה אתם קוראים. כמו כן, הניסיון לתרגם מסמכים באינטרנט משפה העברית או האנגלית לשפה הסינית לא בהכרח התוצאה של שירותי תרגום לסינית תהיה תרגום מדויק ונכון שלא הכוונה שלכם וכך עלולה להיווצר בעיה.

למה לא ללמוד סינית מסינית? – ג'יימי לאן, דוברת סינית כשפת אם מזמינה אתכם לבוא ללמוד לקרוא, לכתוב ולדבר סינית כך שבסוף התהליך תשלטו בשפה הסינית ברמה גבוהה ותוכלו ליצור קשרים עסקיים ללא שום בעיה. ג'יימי תאפשר לכם להתרכז באוצר המילים הרלוונטי לכם וכך למעשה תהיו ממוקדים מטרה ותשלטו היטב בשפה.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יתרונות ושימושים של משאבות ביוב
פעמים רבות בנייני מגורים ובתים פרטיים נבנו בצורה בעייתית מבחינת האזור של צנרת הניקוז. ישנם מקרים...
קרא עוד »
דצמ 15, 2017
איך לבחור מאמנת עסקית?
כל איש עסקים מנוסה יאמר: זה כלל לא פשוט להקים עסק חדש. זה אפילו עוד יותר מסובך, לגלות שהעסק שהקמתם עובר...
קרא עוד »
אוג 18, 2021
כיצד שיפוץ דירה משתלם?
שיפוץ דירה יכול להיות שיפוץ מסיבי שכולל החלפות מערכות שלמות, החלפת מרצפות, דוודים, הורדה ובנייה של...
קרא עוד »
אוק 24, 2018