סגול: הרצאות מותאמות תקציבית לכל לקוח

הרצאות מותאמות תקציבית

להתאים לכל לקוח את ההרצאה שנולדה בשבילו

לא לכל אחד מתאימה כל הרצאה, ואת זה, אנחנו בסגול יודעים. אנחנו חברה שמתמחה במתן הרצאות לארגונים ועסקים, לאירועים פרטיים ולכל מי שחפץ בהרצאה איכותית ברת משמעות. לפיכך, הספקנו לרכוש ניסיון רב ביכולתנו למצוא את כל הדרכים כדי לאפשר לכל הלקוחות לצאת נשכרים מהליווי המקצועי שלנו. אנחנו לא רק מאפשרים לכם לבחור את ההרצאות המקצועיות ביותר עבורכם, אנחנו גם עוזרים לכם למצוא את המודל המאים לכם לשם כך, ואם אפשר לומר, שביחד, אנו יוצרים את המודל הזה.

הרצאות מותאמות תקציבית

תקציב אחר בכל מתן הרצאה

לכל הרצאה המחיר שלה, ולכל מרצה, המחיר שלו. אין זה אומר שמרצים שמקבלים תשלום גבוה יותר, מובילים הרצאות מעניינות פחות. זה אומר שהמרצה שמקבל תשלום גבוה יותר, רכש ניסיון רב מקצועית, המקנה לו את הזכות לגבות תשלום גבוה יותר, הוא קנה לעצמו תעוזה וכשרונות אותם הוא יכול לפרוש בפני הלקוחות, ואלו, נוהגים להתרשם באורח קבע מכך, ומעבר לזאת, הוא מספק הרצאה מקובלת בנושא פופולרי ביותר. אלו התנאים שיכולים להבדיל בין ההרצאות. מרצה צעיר בתחומו, יכול להיות כוכב עולה, ולהאיר את עיניכם בהרצאה יוצאת דופן ומרשימה. לכל אלו יש מקום תחת מטריית ההרצאות שלנו, ואנחנו מאפשרים לכל אחד, על פי תקציבו, להגיע אל היעד שרצה, עם ההרצאה שמצאה חן בעיניו יותר מכל.

כיצד נהיה בטוחים שאנחנו לא מתפשרים על האיכות לטובת המחיר?

ראשית, אין אנו מציעים לכם מלכתחילה לשים את המחיר כיעד מרכזי בבניית ההצעה, אלא לתת לאירוע שאתם מארגנים את המשמעות שלשמה נוצר ולקבוע הרצאה מתאימה, יהיה מחירה ככל שיהיה. אם בכל זאת אתם מוגבלים תקציבית, תוכלו להיות בטוחים שאין אנחנו מחזיקים באמתחתנו בסגול, מרצים שאינם מהשורה הראשונה של המרצים, גם אם עוד לא התפרסמו, ומחיר ההרצאה שלהם עוד בשלבים תחתונים בסולם. אין זה אומר דבר על המקצועיות שלהם, על יכולתם וכשרונם לסחוף את הקהל בנושא המדובר, ואולי זה אומר שזו ההרצאה המתאימה לכם בדיוק.

עוד מידע תוכלו למצוא בכתובת http://sagol-lectures.co.il/

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השכרת דירות בנס ציונה
יש לכם דירה שעומדת להשכרה? מעוניינים למצוא בקלות ובמהירות שוכר לנכס שלכם? ואולי בכלל אתם עומדים בצד...
קרא עוד »
מרץ 11, 2021
כל מה שצריך לדעת על חברת הדברה לפני שמזמינים
חברות הדברה קמו במטרה לספק לצרכן ולאזרח הממוצע סיוע בזמנים הקשים מכל, באיומים המטרידים, וביניהם...
קרא עוד »
פבר 04, 2021
האם כדאי להשקיע בנדל"ן או בכל דבר אחר?
רוב האנשים רוצים לא רק להרוויח מספיק כסף כדי לנהל את החיים הפרטיים שלהם, אלא הם גם רוצים לדאוג לכך שלא...
קרא עוד »
דצמ 20, 2015