פעילותו הפוליטית של אורי לופוליאנסקי

אורי לופוליאנסקי

לאלו מכם שאינם יודעים, כדאי לדעת שלצד ההקמה של אגודת יד שרה, לופוליאנסקי לקח חלק בפעילות פוליטית ענפה בעיר ירושלים, וזאת במטרה לשפר את חיי התושבים ולהפוך אותם לטובים יותר. אם אתם לא יודעים בדיוק מהי הפעילות שהוא לקח בה חלק, אז במאמר הזה נשתף אתכם בכל מה שאתם צריכים לדעת.

ההיסטוריה של לופוליאנסקי במועצת עיריית ירושלים

בשנת 1989 נבחר אורי לופוליאנסקי לראשונה למועצת העיר. בתחילה מונה להיות אחראי על תיק "שירות משפחה וקהילה". בחלוף השנים כיהן גם בתפקידים אחרים בעירייה, וזאת עד שהגיע לתפקיד של ראש העיריה בסופו של דבר, ב – 16 בפברואר 2003.

הכהונה של לופוליאנסקי בתור ראש עיריית ירושלים נחשבה למוצלחת למדי. למרות השתייכותו לזרם החרדי, ידע לשמור על אהדת החילוניים ושמירה על שביעות רצונם של כל תושבי העיר. זוהי לא הייתה משימה פשוטה, אך לופוליאנסקי ידע לשמור על המרקם העדין הזה.

בזמן שכיהן כראש העירייה, היה גם חבר במרכז הארצי לפיתוח המקומות הקדושים. פעילותו תרמה לא רק לפיתוח של אותם מקומות, אלא גם לתחושת האחדות שסובבת את העיר וההרגשה שכולם יכולים לחיות בשלום ולקיים את פולחן הדת שלהם בחופשיות.

איש משפחה שמביא ערכים שונים

הרקע דתי של אורי לופוליאנסקי הביא אותו לכדי הבנת ערכי המשפחה במלואם. ללופוליאנסקי 12 ילדים, ואין ספק שהילדים הרבים השפיעו על ההתנהלות שלו ועל היכולת שלו להבין את הסביבה בה הוא נמצא בצורה טובה יותר.

הילדים של לופוליאנסקי מהווים בעצם את האור בחייו ועוזרים לו להבין כיצד עליו לפעול ברגעים שבהם הוא לא בטוח לפעמים. כך גם התחילה פעילותו בארגון יד שרה, שהקים בשנת 1976. הקמת הארגון נעשתה לאחר שהילד שלו נזקק לציוד רפואי שלא היה בהישג יד.

לופוליאנסקי שקד על חיפוש של ציוד רפואי מתאים לבנו, ובשל כך הבין עד כמה זה יכול להיות קשה למצוא ציוד מתאים. זה מה ששינה את ההחלטה שלנו ועזר לו להבין שאם הוא רוצה לעזור לאנשים אחרים, הקמה של ארגון להשאלת ציוד רפואי עשוי להיות הפתרון.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בטיחות בימי הולדת לילדים
אין דבר יותר משמח בחיים מאשר ילדים ואת זה יגיד לכם כל הורה. בגלל שאנו כל כך אוהבים את הילדים שלנו אנו...
קרא עוד »
אפר 07, 2019
כמה עולה פיתוח אפליקציה
יש לכם רעיון מדליק לאפליקציה ואתם חושבים שהוא יכול להצליח? אולי אתם רוצים אפליקציה עבור העסק שלכם...
קרא עוד »
אוק 17, 2016
טיפים לזהות מורה פרטי טוב במתמטיקה
אם החלטתם להירשם ללימודים אקדמיים לראשונה בחייכם, וודאי מדובר בדבר גדול ומרגש במיוחד עבורכם. בדרך...
קרא עוד »
אפר 02, 2019