לוקרים – כיצד לבחור?

אחד מפריטי הריהוט השימושיים ביותר במשרדים, במפעלים ובמקומות ציבוריים רבים הוא הלוקר. באמצעותו אנו יכולים לשמור על חפצינו בטוחים ושמורים, לאחסן ולשלוף אותם כשאנו זקוקים להם. ישנן מספר אפשרויות לבחירת לוקרים עבור מי שמעוניין להציבם במתחמו, ואנו כאן על מנת לרכז עבורכם את הדגשים המרכזיים שצריך לקחת בחשבון לפני הרכישה.

מידות הלוקר

חשוב מאוד שמידות הלוקרים שתציבו יהיו מתאימות לצרכים של המשתמשים ולמקום הפנוי במתחם. הכלל אומר כי ככל שהלוקרים קטנים יותר, כך ניתן להציב במקום יותר מהם אך זאת על חשבון נוחות המשתמש. כאשר מדובר בלוקרים לשימוש המוני, בוחרים בדר"כ במידות קטנות יחסית שמספיקות לתיקים, נעליים וכו', כמו במקרה של חדרי כושר ומועדוני ספורט. אלא שלעיתים יש צורך בלוקרים גדולים יותר, כמו במקרה של תלמידי בית ספר או עובדים במפעלים למיניהם שזקוקים ללוקרים בעלי נפח אחסון גדול יותר או לפחות, כאלה במידות מלבניות ולא קובייתיות. חשוב מאוד לקבל ייעוץ מקצועי ע"י הספק שלכם על מנת למקסם את סך כמות הלוקרים וגם את נפחו מידותיו של כל אחד מהם.

פח איכותי

החומר הטוב ביותר לייצור לוקרים הוא הפח ואם נהיה קצת יותר מדוייקים, הפח המגלוון. הפח הוא מתכת שקל מאוד לעבוד איתה, הוא מגיע בחתכי רוחב משתנים, חזק ביותר ויחד עם זאת גמיש לעיצוב. מאחר ואנו מעוניינים כי תהיה זו רכישת חד פעמית לאורך שנים ארוכות, הרי שאין אנו זקוקים לחומר שמחליד וגם במקרה הזה הפח הוא הבחירה האידיאלית. תוכלו לרכוש לוקרים מפח רגיל אך לוודא כי הוא נצבע באמצעות צבעי פוליאסטר איכותיים ובאופן מקצועי, או לרכוש לוקר מפח מגלוון, שעמיד בין כה וכה להתפתחות חלודה.locker-1392186_960_720

רמת האבטחה

בעת הזמנת הלוקרים שלכם תידרשו לפרט את רמת האבטחה שלהם. ישנם לוקרים שמגיעים עם אפשרות נעילה של מפתחות ואחרים כוללים אפשרות חשמלית לפתיחה ונעילה באמצעות קוד סודי שניתן למשתמש. אם תבחרו באופציית המפתחות, תתמודדו גם עם השאלה איזה מפתח לבחור ועד כמה מסיבי יהיה המנגנון. באופן כללי, במקומות ציבוריים כגון חדרי כושר או תחנות רכבת, אין טעם במנגנונים מסיביים מדי, ששמורים בדר"כ למקומות עבודה עבור לוקרים אישיים.

עיצוב

בסופו של דבר הלוקרים מפאת גודלם הינם אלמנטים בולטים בסביבה מבחינה עיצובית. מסיבה זו חשוב מאוד לבחור לוקרים שמעוצבים בדומה לקונספט העיצובי במתחמכם, כאשר האפשרויות לכך רבות וכוללות גוונים מכל צבעי הקשת. מבחינת הצורה הרי שניתן למצוא לוקרים מרובעים בעלי גימורים ישרים וכאלו יותר מעוגלים, בהתאם לתפיסתכם העיצובית. על גבי הדלתות ניתן להדביק פורמייקה או פורניר להשלמת המראה הרצוי.

 

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אינסטלטור בירושלים
אינסטלטורים הם חלק חיוני בכל משק בית, והם עובדים במגוון רחב של תעשיות. ניתן למצוא בהם תיקון נזילות,...
קרא עוד »
ספט 15, 2022
מה מיוחד במחשבי מק לעומת מחשבים אחרים
אחד היתרונות היותר מיוחדים ומשמעותיים במחשבי המק' של אפל, הוא מהירות התוכנה והמעבד שבו. בכלל, מהירות...
קרא עוד »
אוק 30, 2019
4 דרכים לחיפוש עבודה
תהליכי חיפוש העבודה הופכים בשנים האחרונות לפשוטים יותר מאשר בעבר, אם זה בשל תרומתה של הרשת ואם בעקבות...
קרא עוד »
אוג 09, 2019