מחפשים משרה במדור דרושים בביטוח? כדאי שתדעו מספר דברים

דרושים בביטוח

החלטתם להצטרף לשוק הביטוח? בהצלחה, אך רגע לפני שתתחילו את החיפוש אחר המשרה המתאימה ביותר ישנם מספר דברים שכדאי שתדעו.

ענף הביטוח רחב ומגוון וכולל מספר רב של תחומים, ובטרם תיכנסו לאתרי דרושים בביטוח ותתחילו לשלוח קורות חיים, חשוב מאוד לבדוק מהן דרישות התפקיד והאם התפקיד מצריך רישיון סוכן ביטוח או שמדובר בתפקיד הנגיש לכל אחד.

דרושים בביטוח

על מנת לקבל רישיון והסמכה מטעם משרד האוצר והרשות לניירות ערך כדי לשמש כסוכן ביטוח, יש לעבור מספר קורסים בנושאי ביטוח שונים, המצריכים למידה מעמיקה והצלחה בבחינות של הרשות לניירות ערך. עם זאת, אפשרויות התעסוקה בתחום הביטוח רחבות ורבים מהעובדים בחברות הביטוח אינם צריכים להיות סוכנים בעלי רישיון עיסוק בביטוח, אלא מדובר בעובדים אשר לוקחים חלק בתחומי העיסוק הרחבים שענף הביטוח מציע, מבלי להזדקק לרישיון. בין תחומי העיסוק הרלוונטיים לחסרי רישיון ביטוח נוכל למצוא מגוון תפקידים ואפשרויות תעסוקה בעלות עתיד כלכלי איתן, כמו למשל בתחום הביטוח האלמנטרי. תחום הביטוח האלמנטרי הוא תחום כללי העוסק במגוון סוגי ביטוח לדוגמת ביטוח רכב, דירה, ביטוח נסיעות לחו"ל ועוד. בתחום זה למשל, פועלים מאחורי הקלעים עובדים רבים אשר מטפלים בהליכי פוליסות ביטוח, אך  אופי תפקידם אינו מצריך רישיון ביטוח משום שאינם מבצעים מכירה פרונטלית מול הלקוח.

היצע מקומות העבודה הדרושים בביטוח מציע מגוון אפשרויות תעסוקה בהן כל אחד יוכל למצוא את היקף המשרה, ואת אופי המשרה המתאימים לו. ישנם תפקידים פקידותיים המצריכים עבודה בחצי משרה- ועד תפקידי ניהול הדורשים עבודה במשרה מלאה. צורכי התפקיד נקבעים על פי דרישות החברה, וישנן אפשרויות רבות של עבודה לפי משמרות, אשר יכולה להתאים למשל לאנשים המחפשים לשלב בין עבודה ללימודים, או לשילוב של עבודה בנוסף לעיסוק קיים.

לסיכום, בטרם תתחילו לסרוק את לוחות הדרושים בביטוח ולשלוח קורות חיים, מומלץ ראשית להחליט מהי סוג המשרה מתאימה לכם ביותר, בנוסף כדאי לחשוב האם אתם מתכננים להתחיל קריירה בעולם הביטוח, או רק לבחון האם התחום מתאים לכם.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קישורים בתשלום – כמה זה עולה
אם אתם רוצים להשיק קמפיין קידום באינטרנט אשר יניב תוצאות ויעזור לכם לקדם את העסק שלכם – ולמשוך...
קרא עוד »
ספט 12, 2021
האינטרנט שכולם היו רוצים במשרד
המשרד החדש שלכם מוכן ואתם עומדים לעבור אליו? אם כך, כדאי שתכינו אותו כמו שצריך לפני המעבר, כי רק אם...
קרא עוד »
אפר 11, 2016
מצברים לכל סוג רכב
כמובן שאם אתם בוחרים להחליף לרכב שלכם מצבר, אתם צריכים לוודא שמדובר במצבר שמתאים לסוג הרכב שלכם. רק כך...
קרא עוד »
יונ 29, 2018