למה צילום תכשיטים מקצועי הוא המפתח להצלחה במכירות

צמידים

כשאנחנו רוצים למכור מוצר מסוים באינטרנט, יש לנו כמה כלים לעשות את זה, יש לנו מספר אמצעים להשתמש בהם. אך אין ספק שהאמצעי הטוב ביותר למכור מוצר ובפרט כשמדובר בתכשיטים לנשים או לגברים, זה בעזרת צילום.

אנחנו לא יכולים להציע ללקוחות פוטנציאליים דרך אחרת, טובה יותר, להכיר את המוצרים שלנו, מלבד באמצעות תמונות של אותם מוצרים. הרי גם אם נכתוב טקסטים שלמים על המוצר, על המפרט שלו, כיצד הוא בנוי וכדומה, עדיין, הם צריכים לראות כיצד הוא נראה, איך הוא מעוצב, כיצד הוא יכול להשתלב על הגוף שלהם, כך או אחרת.

זה נכון בפרט לגבי תכשיטים, מוצר בו המפרט והחומרים הם אמנם חשובים, אך מעבר לכך יש את העניין של העיצוב, הוא מאוד חשוב בשביל להבין כיצד התכשיט נראה והאם הוא מתאים למה שאנחנו מחפשים. בין אם זה תכשיט ליד, לצוואר, לאוזן או לכל מקום אחר בגוף.

צילום תכשיטים חייב להתבצע על ידי גורם מקצועי, כלומר על ידי צלם שיש לו ניסיון בצילום מוצרים בכלל וצילום תכשיטים בפרט. אנחנו לא יכולים לצלם את התכשיט באמצעות מכשיר סלולר או באמצעות מצלמה אחרת בעצמנו. אנחנו חייבים לפנות אל גורם מקצועי שיצלם את התכשיט וכך אנחנו נוכל להציג אותו, בין אם זה באתר שלנו, עמוד הפייסבוק, פרסומות וכן בקטלוגים או בכל אמצעי פרסום אחר.

כמובן שאנחנו צריכים להחליט כיצד והיכן אנחנו רוצים לצלם את התכשיט, ובאיזו צורה. האם אנחנו רוצים לצלם את התכשיט על רקע חלק או רקע משטח כזה או אחר, ובין אם אנחנו רוצים לצלם אותו כאשר דוגמן או דוגמנית עונדים אותו.

לפני סיום חשוב להבהיר, אנחנו צריכים להתייחס לצילומים גם בהיבט אומנותי וגם בהיבט פרסומי שיווקי, אנחנו לא יכולים להתייחס לתמונה, אך ורק במובן של תמונה של תכשיט, אלא אנחנו צריכים להתייחס לכך בהיבט הרחב יותר. אחרת אנחנו לא נצליח להציג אותו בצורה הנכונה ולא נוכל למכור אותו בקרב קהל הלקוחות שלנו.

 

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהו היטל השבחה?
היטל השבחה הינו תשלום אשר מוטל על ידי הרשות המקומית. היטל השבחה מוטל בשני מקרים. המקרה הראשון כאשר...
קרא עוד »
יול 04, 2016
חשיבות של משאבי אנוש בארגונים
היום בכל ארגון גדול ובכל חברה רצינית, קיימת מחלקת משאבי אנוש. המטרה של המחלקה היא לנהל את כוח האדם של...
קרא עוד »
מרץ 15, 2020
רכבים לפירוק – כמה זה שווה לי?
הרכב שלכם נקלע לתאונת דרכים ויצא מכלל שימוש? הרכב 'הזדקן' והוא כבר לא כל כך שווה ואתם מעוניינים להתחדש?...
קרא עוד »
דצמ 24, 2018