הדברים הקטנים שעושים את ההבדל

הדברים הקטנים שעושים את ההבדל

אנו חיים בשגרה אינטנסיבית ויומיומית, שלרוב נשארת קבועה ויציבה אצל רובנו. שגרת היום מתנהלת בכל משפחה עם יקיצה בבוקר, התארגנות ליציאה לבית לעבודה או מסגרות החינוך של הילדים, העברת כמה שעות במקום העבודה או בית הספר וחזרה הביתה בשעות אחרי הצהריים כדי לבלות יחד בארוחת ערב משפחתית, התארגנות לשנת הלילה ולמחרת הכל חוזר על עצמו מההתחלה.

בכל השגרה הזו אין לנו זמן פנוי כדי לעשות משהו שונה או ספונטני, לכן כאשר מקבלים מאדם קרוב ואהוב מתנה מיוחדת זה תמיד מרגיש כדבר מרגש במיוחד. מתנות אינן נועדו רק כדי להעניק אותן באירועים מיוחדים כמו ימי הולדת, ימי נישואין, מסיבת פרידה ועוד – ניתן ומומלץ להעניק מתנות לאנשים שאוהבים גם ללא סיבה מיוחדת, אלא רק כדי להראות את הערכה והאהבה כלפי אותו אדם. אלו לא חייבות להיות מתנות גדולות ויקרות במיוחד, גם דברים קטנים יכולים לעשות את העבודה. באתר של Artori Design ניתן למצוא מגוון מתנות מיוחדות לכל מטרה.

מתנות מיוחדות לבני זוג או הורים

במהלך שגרת היום אנו לרוב לא מקדישים זמן אחרת או ספונטנית, חוץ מדברים שהם בשגרת היום או כאלו המתוכננים כבר ממזמן. לכן, מומלץ להפתיע את בן או בת הזוג יום אחד באופן ספונטני עם מתנה מיוחדת ואישית, שהם יתרגשו וישמחו לקבל. מתנות כמו אביזרים או אלמנים שונים למטבח יכולים להיות רעיון נהדר. כך ניתן להעניק מתנה מיוחדת לבן או בת הזוג שאוהבים את המטבח, וגם לשדרג את המטבח בקלות.

מתנות למטבח יכולות להיות רעיון טוב גם עבור מתנות להורים, כעת שהם כבר בוגרים ונמצאים לבד בבית הם אוהבים להעביר את רוב הזמן במטבח עם בישולים ואפייה לילדים ולנכדים. לכן אם תפתיעו אותם עם מתנה מיוחדת שתשמש אותם למטבח כמו מתלה מגבות מעוצב, או אביזר שימושי שיכול להקל על עבודות הבישול – הם בוודאי ישמחו מאוד לקבל אותה.

מתנות הערכה לקולגות בעבודה

עבדתם כמה ימים רצופים על מצגת חשובה עם קולגה לעבודה? הראו לו את הערכתם עם מתנות מעוצבות למשרד כמו מחזיק ספרים, או מעמד כלי כתיבה מעוצב. למרות שמדובר במתנה קטנה וצנועה, היא בהחלט מספיקה כדי להראות כלפיו את הערכתכם על העזרה והתמיכה.

 

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בוחרים גריל גז?
לפני שאתם חושבים להוציא את הכסף שלכם, כמובן שיהיה כדאי לכם לעשות בדיקה מעמיקה ככל שניתן, רק כך אתם...
קרא עוד »
מרץ 07, 2019
מהו אימון עסקי ולמי יכול לעזור?
בשנים האחרונות, אנחנו שומעים יותר ויותר על הביטוי אימון אישי. הביטוי הזה מוכר לנו מהתקשורת וממקורות...
קרא עוד »
נוב 18, 2018
פעילות ODT לעסקים – יתרונות מגבשים
כל עסק נופל וקם על העובדים שלו. ככל שהעובדים יהיו יותר טובים כך העסק יהיה יותר טוב וכך הוא יזכה להצלחה...
קרא עוד »
נוב 19, 2018