שמפו ללא סולפטים – למה הוא כל כך איכותי

שמפו ללא סולפטים

באיזה שמפו את או אתה אוהבים להשתמש? שימו לב – הרבה סוגי שמפו, אפילו של מותגים ידועים, מכילים סולפטים. אותה מילה תמימה אולי לא נשמעת מזיקה, אבל למעשה יש המון סיבות לבחור בחנות מוצרי טיפוח דווקא שמפו ללא סולפטים. נסביר מדוע הוא כל כך איכותי ולמה כדאי לוותר על הסולפטים. 

הוא לא מייבש את העור

סולפטים הם סוג של חומר פעיל, אשר מהווה חלק מהקצף שמלווה את חפיפת השיער בשמפו רגיל. לכאורה, זה דבר טוב מפני שהקצף מפרק לכלוך ומנקה את השיער. אולם  שמפו ללא סולפטים איכותי כל כך, מפני שהוא מכיל חומרי ניקוי עדינים, שאינם מביאים תוצאה לא רצויה. השמפו הזה לא אחראי לייבוש השיער אלא משאיר את כמות הלחות הרצויה. 

משאיר את השיער רך ונעים יותר 

שמפו ללא סולפטים איכותי מאוד מפני שאין בו תוספת של חומרים שעלולים ליצור קשרים, להקשות את השיער. לאחר השימוש בשמפו, השיער לא רק נקי אלא גם רך ונעים מאוד. אפשר לראות לאחר חפיפה את הברק המאפיין את השיער הבריא, קבלו דוגמית בחנות מוצרי פילינג לגוף

איכות שלא מגרה את עור הקרקפת 

זה נכון, שמפו ללא סולפיטים לא מפיק כל כך הרבה קצף כמו שרגילים. אבל זו בדיוק התפיסה שחייבים להבין – הקצף לא רק מביא עימו ניקוי אלא גם השפעות פחות רצויות. ופה האיכות נכנסת לתמונה. שמפו עם סולפטים (והרבה קצף) עלול לגרום לשיער להיראות עייף, חסר ברק ודהוי. אם הקצוות מפוצלים או שרופים או שהשיער נראה פגום בשל חשיפה לחומרים כימיים, זה הזמן לעבור לשמפו איכותי יותר. שמפו ללא סולפטים מרגיע את עור הקרקפת, לא מגרה את העור, וגם שומר על הצבע הטבעי והחי של השיער. 

 

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תרגום מסמכים
מצד אחד העולם הוא כפר גלובלי גדול שמתרחשות בו מדי יום אינספור אינטראקציות מסוגים שונים בין בני אדם...
קרא עוד »
נוב 01, 2017
מחיר השתלת שיער בטורקיה
גברים ונשים אשר מתמודדים עם בעיות של נשירת שיער וקרחות, מצאו זה מכבר את הפתרון האולטימטיבי עבורם באתר...
קרא עוד »
מרץ 03, 2021
הובלות בדרום
כל מי שגר באזור דרום הארץ, יודע עד כמה זה מסובך למצוא חברת הובלות איכותית ומקצועית באזור. לא מעט...
קרא עוד »
פבר 14, 2018