מטבחים קטנים מעוצבים – טיפים לניצול מקום מירבי

מטבחים קטנים

בחלל המודרני בו רובינו חיים אין כ כך הרבה מקום כאשר המרחב העירוני הולך ומשתלט על כל חלקה טובה ועתודות הבנייה הולכות ונעלמות להן כאשר כל חלקת אדמה הופכת לפרויקט נדלן כזה או אחר.

השינויים אותם הביאה הבנייה מרובת הקומות כוללים גם הקטנה של החלל הביתי בצורה ניכרת. אם בעבר החדרים היו גדולים ורחבים היום חדרי אמבטיה, חדרי שינה, סלונים ומטבחים הולכים ומצטמצמים כאשר עבור שטח גדול יותר העלות קופצת בצורה משמעותית של כל אדם יכול לרכוש, בפרט זוגות צעירים. אז איך הופכים חלל כה חשוב לכזה שיספק מקסימום של יעילות עם אווירה של מקום גדול מכפי שנראה? עובדים לפי תוכנית עיצוב והטיפים הבאים. כמו כן, ניתן להתרשם מקטלוג המטבחים של מטבחי לוגת.

חלל פתוח

לא לשווא רב התכנונים של מטבחים בזמנים המודרניים הם כאלה שכוללים מטבח פתוח שמגיע ללא חציצה בין החלל שלו לבין פינת האוכל או הסלון. דבר זה מאפיין את המטבחים בבניה הקטנה ומאפשר לראות את החלל בצורה הרבה יותר פתוחה ורחבה ממה שהוא באמת.

רוצים שהמטבח שלכם יהיה מעוצב בצורה מודרנית? התחילו עם שבירה של קירות שנמצאים בינו לבין החלל הקרוב הבא. את ההפרדה והסימון בין שני החללים שחוברו להם יחדיו אפשר לעשות על ידי צבע קיר שונה או אפילו ריצוף אחר במטבח.

עוד על מטבחים באתר:

אי משלכם

אתם לא צריכים להוציא מיליונים עבור אי משלכם. פשוט הציבו אחד בין ארונות המטבח לבין החלל המשותף על מנת ליצור את החציצה בין שני האזורים ובכך מפיקים יתרון חשוב נוסף – עוד אזור שבו אפשר להכין ארוחה ואפילו לשלב אזור ישיבה עם דלפק קטן שממשיך את משטח העבודה. חשוב מאוד להתאים את הגודל של האי אל האזור המדובר כדי שהחציצה תהיה אפקטיבית וגם כזו שאינה מעמיסה על מטבח שאינו כה רחב ידיים.

בהיר עם נגיעות של צבע

מטבח מעוצב ומודרני יהיה מאופיין לרוב בקווים בהירים וזאת על מנת להעניק את התחושה של חלל רחב ואווירה בהירה עושה את זה בצורה נהדרת. פשוט בוחרים בסכימת צבעים בהירה כאשר את הצבעוניות מביאים לידי ביטוי בנגיעות קטנות שעושות את כל ההבדל, אבל מאותה משפחה של צבעים שבחרתם.

תכנון מוקדם

לפני שחושבים רק על העיצוב כדאי מאוד להבין את הצרכים עבור הבשלנים של הבית ולהכין את משטחי העבודה והאחסון בהתאם לאלה ולמקום הקיים עבורם. כך כל מדף וכל מגירה יהיו מתוכננים בקפידה וישמשו את הדיירים של הבית בצורה הכי נוחה.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נמאס לכם מהמינוס בבנק? הנה הפתרון
ההתנהלות הפיננסית של כל משפחה היא שונה ולכן אין פתרון קסם אחד המתאים לכל המשפחות. קיימות כמה נקודות...
קרא עוד »
יול 22, 2020
ניב נינבורג – הבחירה הטובה ביותר ל-NFT
אחד הנושאים החמים ביותר בתחום האינטרנט בכלל ובתחום המסחר הדיגיטלי כיום הוא NFT. מדובר על תחום נרחב...
קרא עוד »
פבר 21, 2022
"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי: מובילים בבטיחות
דמיין את התרחיש הנפוץ הבא: אתה נוסע בכביש חשוך ומפותל. בחוץ, מזג האוויר סוער – רוח, גשם, ערפל כבד, וברד...
קרא עוד »
דצמ 18, 2022