איזה סוגי מטבחים יש?

מטבח כפרי

כאשר אתם מתכננים בניית מטבח בבית, אתם בוודאי רוצים לבדוק את כל העיצובים השונים של המטבחים שיכולים להתאים לעיצוב הבית שלכם. ואכן, כיום ישנם שלל מטבחים מסוגי ועיצובים שונים שכדאי לדעת עליהם לפני שאתם מבצעים בחירת מטבח שיישאר בביתכם לפחות ל 50 שנים הבאות.

אז איזה סוגי מטבחים ישנם?

מטבח כפרי – מטבח בסגנון הכפרי הוא כזה שחולש על בתים רבים וזאת משום שהוא הפך פופולארי במיוחד. מטבח זה, שהחל את דרכו בארצות אירופה הקרירות, הוא כזה שמשרה אווירה של חום ופעילות קולינארית, הוא מטבח מרהיב, מזמין וכיפי. מטבח כפרי נבנה בדרך כלל מעץ מלא, והוא כזה שיש בו חללי אכסון רחבים, בוטצ'רים גדולים שמשמשים תחלופה מעוצבת לשיש הבנאלי, ארונות רחבי ידיים, אי גדול, וחפצים כבדים המשתלבים מעולה עם העיצוב.

מטבח מודרני – מטבח בסגנון המודרני הוא האנטי תזה למטבח הכפרי. מטבח מסוג זה הוא מטבח המעוצב בקווים נקיים, הוא נראה נקי יותר ופחות פעיל, כאשר המטבח עצמו יכול להבנות מחומרי עץ מעורב, והוא מספק מקום שבו ניתן להכין אוכל בצורה סולידית וקפדנית והוא מתאים לאנשים שאין בהם פעילות רבה. עם זאת כיום הבחירה במטבח מודרני הוא בחירה גם  של אנשים עם משפחות עם ילדים, ולא רק של רווקים שאינם אוכלים בבית, ולכן מטבח מודרני הפך לאטרקטיבי יותר ומודולרי עבור משפחות, והוא נותן מענה מעולה לבשלנים שאוהבים להשתמש במטבח.

מטבח פרובנס – מטבח בסגנון פרובנס הוא כזה שמושפע מאד בעיצוב מחבל הארץ הצרפתי פרובנס. מטבחים אלה נבנים בהשראת בתים מעוצבים באזור, והוא חיבור של המטבח הכפרי עם המטבח האורבאני העירוני. במטבח מסוג זה ניתן להשתמש בסוגי עץ שונים, כאשר מהמטבח יותאם לצרכים של כל בית. מטבחים מסוג זה יתכתבו מצוין עם בתים כפריים, כאשר המטבח מאופיין במשטחים רחבים, כלים כבדים, ארוניות מיוחדות, כמו גם פרזולים במראה עתיק.

לסיכום, על מנת לבחור את המטבח המתאים לכם ביותר, חשוב לבצע סיורים בחללי מכירה המציעים מגוון מטבחים, להבין את אופי העיצוב בביתכם, ומכאן לבצע התאמה מושלמת של המטבח שילווה אתכם בשנים הבאות.

 

מאמר זה עשוי לעניין אותך 

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האם ניתן להתגרש תוך חודש ימים?
גירושין זה נושא כאוב וטעון מאוד (קראו על אחוז הגירושין בישראל). במיוחד אם זה קורה בשלב אשר בו בני הזוג...
קרא עוד »
דצמ 01, 2020
בחינת שדרות חלופיות לקניות בגדים באינטרנט
כסמכות מובילה בתעשיית האופנה, חיוני להכיר במגוון האפשרויות העומד לרשות הצרכנים בכל הנוגע לרכישת...
קרא עוד »
מרץ 21, 2024
כמה שווה להשקיע על תמונות לאתר?
בניית אתר היא צעד חשוב מאוד לכל הרוצה בו. כך לעסק, למוסד ציבורי או ממשלתי, לאדם פרטי ועוד. הרצון והצורך...
קרא עוד »
ינו 19, 2022