ציליה לים חכמים בשמש נהנים מהצל

השכרת ציליה לים

אין זה סוד שהישראלים אוהבים ים, אין זה סוד שבישראל כשהם הולכים (ובכלל לכל מקום פתוח) צריך להתמודד עם קרני שמש חזקים, ואין זה סוד שהיכולת ליהנות מצל במקומות כאלה, הוא מאוד נמוך מאחר וכמעט ואין שמשיות או גגונים שאפשר לשבת מתחתם.

השכרת ציליה לים

אז מה עושים? רוכשים ציליה לים ולוקחים איתה איתנו בכל פעם כשאנחנו יורדים עם בן או בת הזוג, עם הילדים, חברים או אפילו כשאנחנו נוסעים לבד לים.  אנחנו יכולים להתקין את הציליה ולאחר מכן אנחנו נשב מתחתיה ונהנה מצל נעים, כשמתחתנו החול, ומולנו הים, מה אנחנו צריכים יותר מזה?

השאלה היא, כיצד רוכשים ציליה לים בצורה חכמה. לכאורה זה נשמע דבר פשוט, הרי מה זו ציליה? חתיכת בד שיכולה לכסות אזור מסוים ולהגן עלינו מפני השמש, לא מדובר במוצר מורכב מדי, אז למה בכל זאת אנחנו צריכים לבחון היטב מה אנחנו קונים? מסיבה מאוד פשוטה, אם אנחנו נקנה ציליה בצורה לא חכמה, אנחנו עלולים להתמודד עם קרני השמש החזקים ולמצוא את עצמנו, מתמודדים עם זיעה, לחות ואפילו נשרפים.

ראשית, אנחנו צריכים לקנות ציליה בהירה, שכן אם נרכוש ציליה כהה היא עלולה לספוג את קרני השמש ואנחנו עלולים למצוא את עצמנו מתמודדים בצורה קשה יותר עם השמש. לכן, רצוי ומומלץ לרכוש ציליה בהירה, לא בהכרח שקופה מאחר וגם אז אנחנו עלולים למצוא עצמנו מתמודדים עם חדירה של קרני השמש פנימה.

שנית, רצוי מאוד לרכוש ציליה גדולה, כזו שתעטוף שטח נרחב. כך אם אנחנו נרצה להשתמש בה מעל כמות גדולה של אנשים, נוכל לעשות זאת בצורה פשוטה. יתרה מזו, נכון לרכוש ציליה גדולה על מנת שהיא תעטוף אותנו גם מלמעלה וגם מהצדדים, כך היא תשמש כמין סוג של אוהל, בצורה כזו אנחנו נוכל אפילו להביא סדינים או מזרונים דקים ולשכב כשהציליה מגינה על הפנים ועל הגוף שלנו.

שלוש, רצוי שתהיה זו ציליה מעוצבת בצורה משמחת וחגיגית, שתשרה אווירה נעימה גם עלינו וגם על הסביבה.

לעוד פרטים על השכרת ציליה לים, לחצו כאן…

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תיקי השקעות מנוהלים – למי זה מתאים?
כל מי שיש לו קצת כסף פנוי רוצה להשקיע אותו ולקבל עליו תשואה גבוהה. השאלה היא כיצד אנחנו יכולים לעשות...
קרא עוד »
ינו 17, 2018
אל תוותרו על שירותיה של סנטר טים לניהול הבניין שלכם 
אם יש משהו שמשותף כמעט לכל הערים בישראל, זו העובדה שבכל מקום ניתן לראות בניינים גבוהים. הבניינים...
קרא עוד »
אוג 09, 2022
מצברים בשיווק ישיר – האופציה החכמה
כיום רבים בוחרים לרכוש מצברים בשיווק ישיר וזאת עקב היותם מבינים את היתרונות המשמעותיים. הרי רכישה של...
קרא עוד »
ספט 22, 2017