השכרת ג'יפ: מתי צריך ומהם היתרונות להשכרה

השכרת ג'יפ

תחום השכרת הרכבים בארץ הולך והופך לרחב ומתקדם יותר, כאשר כיום ניתן לשכור כמעט כל רכב, החל ממכונית עירונית קטנה – עד לרכבי שרד או לימוזינות מפוארות.

אחד מהרכבים שאנחנו פוגשים יותר במדינת ישראל הוא הג'יפ ("ג'יפ" הוא שם גנרי למגוון רכבי שטח ממותגים שונים), כאשר כיום ישנם רכבי שטח מאובזרים כמו גם "מיני ג'יפ" שמתאים לנסיעות בדרכי עפר ולנסיעה עירונית, וישנם כאלה המאובזרים ומצוידים בשיא הקדמה כדי לצלוח דרכי עפר ותנאים כביש קשים ומורכבים, תוך שרכבים כאלה ידועים גם בשם "רכבי שטח".

השכרת ג'יפ מאובזר הנחשב רכב שטח מקצועי, מחייבת ידע בנהיגת שטח כמו גם שחשוב לדעת כי אם תבחרו ברכב זה – עלויות הדלק יהיו גבוהות יותר מעלויות דלק של מכונית משפחתית.

השכרת ג'יפ

אז מתי כדאי לשכור ג'יפ?

ישנן כמה סיטואציות אשר שבגינן השכרת רכב שטח נחשבת אטרקטיבית יותר, והן:

קמפינג

אם אתם יוצאים אל טיול מחנאות, תוכלו לבצע השכרת ג'יפ באופן נוח ויעיל, מה שיאפשר לכם להגיע בקלות אל כל אתר או חניון יום ולילה. באמצעות הרכב המסיבי אפשר לתור בצורה קלה יותר מסלולי טיולים, עוד אפשר להעמיס על הרכב ציוד רב יותר מרכב פרטי, תוך נסיעה טובה ויעילה יותר בשטח.

נסיעת שטח

מי שרוצה לצאת אל נסיעת שטח, יוכל לשכור רכב שטח מאובזר שיסייע לו לעבור בהצלחה את כלל המסלולים שירצה, כמו: מסלולי עפר, הרים וגבעות, מסלולים שיש בהם מים ועוד. באמצעות רכבי שטח אפשר לצאת אל מסעות במדבר, אל חוף הים, לצאת אל מסע בהרים ואל כל מקום בו נדרש רכב כזה.

טיול משפחתי

עוד אפשר באמצעות רכבי שטח לצאת לטיולים עם משפחה וחברים וזאת באמצעות השכרת ג'יפ מתאים. שכרו רכב שיש בו מקום לכמות של לפחות 6 נוסעים, תוך שהבגאז' של הרכב יספיק בדרך כלל להכיל את כל הציוד הנדרש לטיול השטח ולמסעות עם משפחה וחברים.

ימי עובדים

השכרת רכב שטח מתאימה למי שרוצה לארגן עבור העובדים שלו יום כיף, תוך שבאמצעות ג'יפ גדול: אפשר להוציא קבוצה גדולה של עובדים לכל מקום בנוחות ובקלות. בנוסף ניתן לשכור כמה רכבי שטח עבור יום הכיף, או אפילו לשכור וואן גדול להסעת העבדים אל היעד.

 

מהם היתרונות של השכרת ג'יפ?

מלבד כלל השימושים שציינו הקשורים בהשכרת רכב שטח, ישנם גם כמה יתרונות בולטים להשכרת ג'יפ, והם:

יותר מקום

כאשר שוכרים ג'יפ אפשר ליהנות מיותר מקום בתוך הרכב, גם עבור הנוסעים וגם עבור הציוד שתרצו להעמיס על המכונית.

נסיעה חלקה

באמצעות השכרת ג'יפ אפשר לנסוע בשטח, על חוף הים, על גבי שלוליות גדולות, בין נחלים, כמו גם בהרים ובכל מקום שבו מכונית רגילה אינה יכולה לנוע. בכך אפשר להגיע אל כמה שיותר יעדים בזמן הטיול או הנסיעה.

בטיחות

כולנו רוצים לשמור על בטיחות בדרכים, בעוד שבנסיעה ברכב שטח ישנה בדרך כלל יותר יציבות על הכביש, אחיזה רחבה של הגלגלים על הכביש ורכב מסיבי ששומר על בטיחות הנוסעים.

נסיעה משותפת

לבסוף ישנו יתרון בולט והוא היכולת לארגן נסיעה משותפת. מכונית גדולה ורחבה, מכילה יותר נוסעים ובכך מאפשרת לחסוך זמן, משאבים וכסף, כמו גם לנסוע בכיף ליעדים שונים עם האנשים שאוהבים.

בשל כל אלה ובשל היכולת ליהנות מרכב שטח כיפי ומאובזר – רבים בוחרים לשכור גי'פ לכל מטרה!

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דירות נופש בטבריה
אם אתם מתכוונים לטייל בזמן הקרוב באזור הצפון, יש לא מעט אתרי תיירות, מסלולי טיול ואטרקציות שכדאי לבקר...
קרא עוד »
דצמ 28, 2022
מאווררים מסחריים
זה די ברור כי חשוב מאוד לשמור על אזור עבודה מאוורר שיספק אווירה נעימה ובריאה לכל בני האדם באשר מקום...
קרא עוד »
מרץ 21, 2016
עורך דין נזיקין
אם אתה מרגיש שנעשה לך עוול גופני, נפשי או תעסוקתי, אתה לא חייב להתמרמר  על כך לבדך. כיום, תוכל לפנות...
קרא עוד »
יונ 22, 2016