אבקת חלבון בריא או לא?

אבקת חלבון

אבקת חלבון היא אבקת שמכילה אחוזים גבוהים במיוחד של מי גבינה שמטרתה לסייע להעלאות במסת הגוף, לבנות שרירים, והיא מסייעת להעלאת המשקל וזאת על ידי צריכה ישירה של חלבונים אל הגוף.

אבקת חלבון פופולארית במיוחד בקרב מתאמנים וספורטאים, והיא מומלצת לבוני שרירים. אבל מה צריך לדעת על אבקת חלבון? והאם היא בריאה לגוף? כל התשובות בהמשך.

אז מהי אבקת חלבון?

אבקת חלבון היא אבקת שתפקידה לסייע למתאמנים לצרוך את כמות החלבון היומית שהם זקוקים לה על מנת לבנות שרירים. האבקה אמנם לא משמרת שריר, אבל כאשר שותים אותה לפני אימון, היא עוזרת לקבל מאזן קלוריות חיובי, מה שמסייע לשמור על שרירים עובדים בצורה טובה יותר בזמן האימון.

לפרטים נוספים אודות אבקת חלבון הכנסו לאתר bodybuilding-israel.co.il

כמה אבקת חלבון צריך לצרוך?

על מנת שהשימוש באבקת חלבון יהיה בריא, חשוב להשתמש באבקה כתוספת לארוחות, תוך תשומת לב לכמות הקלוריות שהגוף צורך ביום. האבקת הינה תוסף תזונה, ויש לצרוך אותו כאשר מקפידים על כמות טובה ונחוצה של חלבונים שאמורים להיות בגוף.

חשוב לדעת כי צריכה של אבקת חלבון יתר על המידה, אינה בריאה ולא תסייע לכם לרדת במשקל, ולכן לפני שאתם צורכים אבקת חלבון, חשוב להתייעץ עם דיאטנית ולבנות תפריט אכילה יומי שאבקת החלבון תשולב בו.

אבקת חלבון

אבל האם האבקה בריאה?

אבקת חלבון כפי שהזכרנו משלבת בתוכה יותר מ 70 אחוזים של מי גבינה שאמורים להשלים את רמת החלבונים הרצויה לבניית מסת שריר. את האבקת מומלץ לצרוך לאחר אימונים של שעה ורבע לפחות, כאשר בניית השרירים תעשה ברובה באמצעות אבקת החלבונים.

אילו אבקות קיימות כיום?

כיום ישנן מגוון אבקות חלבונים, כאשר אבקות החלבון הן כאלה שניתן לשתות כמילקשייק טעים במיוחד.

עם זאת חשוב לדעת את ההבדלים בין אבקות חלבונים לגיינרים שכן גיינר מכיל פחמימות ושומנים בעוד אבקת חלבון מכילה בעיקר מי גבינה, ומים.

בנוסף מומלץ להתייעץ עם רופא המשפחה במידה וישנם מצבים בריאותיים שמונעים צריכה של אבקת חלבון, ולכן חשוב להתייעץ לפני צריכתה של האבקה.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שמאי מקרקעין בחולון
רכישה ומכירה של נכסי מקרקעין הוא משהו שמתבצע ביום יום בכל רחבי הארץ, כמובן גם באזור המרכז ובפרט בעיר...
קרא עוד »
מאי 01, 2022
איך מתכננים מינימרקט
כל אדם שמקים עסק יודע כי המשימה היא קשה ביותר ויש המון מכשולים שעומדים לפנינו. אך יש עסקים אשר יותר...
קרא עוד »
אפר 12, 2019
הדפסה על בגדי עבודה
בגדי עבודה מעוצבים או שבאים עם הדפס מסוים, משייכים את העובד למקום העבודה בו הוא עובד בצורה טובה יותר...
קרא עוד »
יול 10, 2022