תהליך של פירוק רכבים

פירוק רכבים

בעלי רכבים ישנים עשויים לגלות ביום אחד בהיר כי הרכב שלהם כבר לגמרי לא רלוונטי על הכביש. למעשה מדובר על תהליך ממושך ולא על מקרה שמתרחש ביום אחד. אבל כאשר מתקבלת ההחלטה כי הנה הגיע הרגע בו נפרדים מכלי הרכב, יש למצוא את היעד הנכון לכלי הרכב הזה. בארץ פועלות חברות המציעות שירות של פירוק רכבים. מדובר על שירות בו חברה חיצונית מציעה לבעל הרכב לרכוש ממנו את רכבו הישן. זה שכבר אינו משמש אותו עוד.

פירוק רכבים

מה עושים ברכב?

ולשם מה זקוקה החברה לרכב הישן הזה? פשוט מאוד. לפירוק. גם אם כלי רכב ישן והוא אינו מתאים עוד לנסיעות, אין זה אומר שכל החלקים הפנימיים שלו אינם שווים מאומה. כי הגיר, המנוע וחלקים רבים אחרים עשויים להיות שימושיים מאוד. ולכן יעבור הרכב תהליך של פירוק, במהלכו יוצאו מהרכב החלקים התקינים שלו. חלקים אלו ימכרו עבור תיקון כלי רכב שימושיים אשר חלק כלשהו בהם נפגם. בעזרת החלקים הללו אפשר יהיה לתקן כלי רכב ולהחזיר אותם לכביש.

ומה באשר ליתר החלקים?

אמנם יש בכלי הרכב חלקים תקינים, אבל הוא מכיל כמובן גם כמות גדולה של חלקים שלא יוכלו להועיל עוד לאף אחד. אך גם לחלקים אלו יש תועלת. הללו יעברו תהליך של גריטה ויימכרו למפעלים אשר עושים שימוש במתכות עבור ייצור במגוון תחומים. בצורה כזו הרכב שלכם יבוא לידי שימוש וכל חלק בו ינוצל עד תום. זה תהליך חשוב שיש לו השלכה סביבתית מהותית. כך מונעים נזק סביבתי, ומנצלים את חומרי הגלם עד תום. מונעים השלכה של פסולת מיותרת שמהווה נזק סביבתי חמור.

המחיר שתקבלו

בעלי הרכב מקבלים תמורת הרכב אותו הם מוכרים לפירוק סכום מסוים. הוא נקבע בהתאם לשווי של הרכב ועל פי מצבו. במידה והוא מכיל חלקים מבוקשים ונצרכים הוא יהיה יקר יותר. ואם הוא מתאים לגריטה בלבד – הסכום שתקבלו עליו יהיה נמוך יותר. אבל אם המטרה היא להיפטר מכלי הרכב הרי זו הדרך הנכונה ביותר.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הראל סוויץ – איך זה יכול לעזור לנו
כל חברת ביטוח מציעה לנו פוליסת ביטוח משלה עבור כל צורך שלנו. זה נכון לגבי ביטוח חיים, ביטוח דירה, עסק,...
קרא עוד »
יונ 23, 2020
world 8 – אל תתנו לחברות הסלולר לעבוד עליכם!
ישראלים רבים שטסים לחו״ל מופתעים בכל פעם מחדש כאשר הם חוזרים לארץ ומופתעים מחשבון הסלולר בו מופיעות...
קרא עוד »
אפר 12, 2022
פינוי דירות אגרנות- כיצד?
פינוי דירות אגרנות הינו שירות מקצועי נוסף המוצע לכם על ידי צוותי הפינוי המנוסים והמיונים של שי פינוי...
קרא עוד »
יונ 04, 2017