כל היתרונות של ODT

פעילות ODT

כל מי שמכיר את התחום של ODT, יודע שיש לתחום הזה הרבה מאוד יתרונות ולכן זה לא מפתיע שאנשים רבים, מכל הגילאים, ממקומות שונים בארץ ובעולם נחשפים אליו ובוחרים להשתמש בשיטה זו, בין אם לצורך גיבוש עובדים, גיבוש חברים, משפחה או כל קבוצה אחרת של אנשים.

אנחנו שומעים הרבה מאוד על סדנאות גיבוש, סדנאות להעצמה אישית וכדומה, אך כאן מדובר על שילוב מיוחד של שורה של אמצעים אשר יוצרים יתרון ברור ומובנה עבור כל מי שמשתמש בשיטה זו, לא מדובר בסדנה רגילה בה יושבים ומאזינים להרצאות, לא מדובר בסדנה שנמשכת שעה בחדר הישיבות של החברה, אלא מדובר במשהו רחב ועמוק יותר, משהו שיכול להעניק לנו כלים רבים ושונים, בין אם זה בשביל להעצים את עצמנו, ובין אם זה בשביל לשפר את היחסים והקשרים עם עובדים אחרים. בסופו של דבר זו המטרה של ODT. לכן אנחנו יכולים לומר שמדובר בתחום שטומן בתוכו יתרונות רבים, כפי שנוכל לראות בחלק הבא של המאמר.

פעילות ODT

מה הם היתרונות של ODT?

ראשית, מדובר בטווח גדול מאוד של פעילויות שונות, קבוצתיות ואחרות, אשר מאפשרות לכל אחד מהמשתתפים לגלות בעצמו תכונות שהוא לא ידע שהן קיימות, וכן כל קבוצה יכולה לגלות דברים שהיא לא ידעה שיש בה.

שנית, פעילויות ODT מאפשרים ליצור גיבוש בין קבוצות של אנשים במצבים שונים, בין אם זה בקרב אנשים שלא מכירים אחד את השני ובין אם זה בקרב אנשים שמכירים אחד את השני ולא עובדים בצורה טובה ביחד או מספיק טובה.

עוד מידע על פעילויות ODT תוכלו למצוא באתר https://www.odteam.co.il/

שלוש, אין כללים לפעילויות, במובן הזה, שאפשר לעשות אותן במגוון מקומות, אפשר לייצר אותן יש מאין, כלומר, לא מדובר במשחק מסוים עם כללים שצריך לעמוד בהם, אלא אפשר לייצר פעילויות שונות תוך כדי ועוד.

ארבע, הפעילויות יכולות להיות בעלות ערך תחרותי, בעלות ערכים מסוימים ועוד. כלומר, לא חייבים שהפעילויות יהיו מבוססות על דבר ספציפי אחר, אלא אפשר לקחת אותן למקומות שונים.

חמש, כל אחד יכול להשתתף בהן בהתאם לגיל ולסוג הפעילות.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מערכת זום לעסקים – ככה העסק בשליטה
מערכת זום לעסקים נחשבת לאחת המערכות המשתלמות והיעילות ביותר לעסק. מדובר על אחד הכלים האפקטיביים...
קרא עוד »
מאי 28, 2019
אנתרופוסופיה וחינוך בגישת ולדורף
אחת הגישות הפופולאריות ביותר כיום בתחום החינוך, היא הגישה האנתרופוסופית. מדובר על גישה שנוסדה בשנת...
קרא עוד »
יונ 30, 2020
אגרנות כפייתית
אגרנות כפייתית הינה בעיה וניתן לטפל בה דרך מגוון אנשי מקצוע, כאשר לעיתים הפתרון יהיה פסיכולוג או...
קרא עוד »
יול 22, 2017