אפליקציית התוכן נקסט טיוי – 3 דברים שלא ידעתם עליה

נקסט TV

הכול התחיל בארוחת הצהריים בה ישבתם עם החבר'ה מהמשרד. דני שוב אכל כריך עגבנייה ואבוקדו כי אשתו קנתה 5 קילו אבוקדו וצריך לסיים הכול לפני שהירקות יירקבו. משה שוב אכל פסטה ברוטב עגבניות כי זה כל מה שהוא יודע להכין. וסיגל? היא שוב ירדה למטה לקנות סלט כי היא כבר שנתיים בדיאטה שבמהלכה היא השילה ממשקלה אולי קילו, אבל היא בחורה אופטימית, וזה מה שחשוב. ואז משומקום אורי החליף את הדיון על תכנית הריאליטי התורנית אל אפליקציית תוכן מדהימה שהוא רכש לאחרונה – נקסט טיוי! כולם הסתקרנו – נקסט מה? טיוי מי? שלושה חודשים בחינם? לא רגע, אתה חייב להסביר – מה אפשר לראות שם? אפשר לראות גם בטלפון וגם בטלוויזיה וגם במחשב?

נקסט TV

ואז אורי סיפר לכולם על 3 דברים שהם בטוח לא העלו בדעתכם לגבי אפליקציית התוכן נקסט טיוי:

  1. האפליקציה כוללת ספרייה ענקית ומרשימה ביותר של שפע תכנים שכולנו אוהבים לראות – סדרות ישראליות מבית היוצר של HOT, שהרבה יותר כיף לדבר עליהן בצהריים מאשר על תכניות ריאליטי… וגם את כל הסדרות הכי חמות של HBO, וגם, בשביל מי שלא אוהב סדרות אז יש ספריית סרטים גדולה הכוללת סרטים מהארץ ומן העולם – כל הסרטים הכי מובילים שיש, אפילו כאלו שעד לא מזמן היו בקולנוע.
  2. אפשר לצפות בכל התכנים של האפליקציה מתי שנוח לכם ובאיזה אמצעי שבא לכם בטוב – בטלפון הנייד, בטאבלט וגם במחשב. ניתן גם לשכור ממיר מתקדם לצפייה באמצעות הטלוויזיה ולשלם דמי התקנה חד פעמיים של 49 ₪, אבל החכמים שביניכם יעדיפו לעשות זאת בעצמם באמצעות הסטרימר שלהם – מהמחשב או מהטלפון ישר לטלוויזיה.
  3. חבילות התוכן של האפליקציה זולות בטירוף – 39 ₪ לחודש עד 99 ₪ כל היותר לחודש (יש 3 חבילות). אבל עוד לפני שמוציאים את האשראי מהארנק, אפשר לקבל 3 חודשים להתנסות ללא עלות בכלל, בכלל, בכלל! אפשר לצפות וליהנות במשך 3 חודשים מבלי לשלם ומבלי להתחייב. ולא, אין שום אותיות קטנות בעניין הזה…
    שווה לא?

אתם יכולים לנחש מה כולם עשו מיד אחרי ארוחת הצהריים הזו…

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נוטריון לאנגלית
השפה האנגלית הינה שפה מאוד פופולארית ועל כן עושים בה שימוש נרחב ברחבי העולם. אי לכך, לא חסרות...
קרא עוד »
ספט 27, 2017
בית דפוס בירושלים
ירושלים מתפתחת ללא הרף ובשנים האחרונות היא הופכת להיות מעצמה עסקית ויצירתית. באופן זה ניתן למצוא בה...
קרא עוד »
מרץ 29, 2018
דואגים למיחזור יעיל ואיכותי
לסוללה או לשבב של מחשב לוקח מעל ל-100 שנה להתכלות בטבע. אך זה עוד לא הכול. במהלך התכלות הפסולת...
קרא עוד »
פבר 22, 2018