אפליקציית התוכן נקסט טיוי – 3 דברים שלא ידעתם עליה

נקסט TV

הכול התחיל בארוחת הצהריים בה ישבתם עם החבר'ה מהמשרד. דני שוב אכל כריך עגבנייה ואבוקדו כי אשתו קנתה 5 קילו אבוקדו וצריך לסיים הכול לפני שהירקות יירקבו. משה שוב אכל פסטה ברוטב עגבניות כי זה כל מה שהוא יודע להכין. וסיגל? היא שוב ירדה למטה לקנות סלט כי היא כבר שנתיים בדיאטה שבמהלכה היא השילה ממשקלה אולי קילו, אבל היא בחורה אופטימית, וזה מה שחשוב. ואז משומקום אורי החליף את הדיון על תכנית הריאליטי התורנית אל אפליקציית תוכן מדהימה שהוא רכש לאחרונה – נקסט טיוי! כולם הסתקרנו – נקסט מה? טיוי מי? שלושה חודשים בחינם? לא רגע, אתה חייב להסביר – מה אפשר לראות שם? אפשר לראות גם בטלפון וגם בטלוויזיה וגם במחשב?

נקסט TV

ואז אורי סיפר לכולם על 3 דברים שהם בטוח לא העלו בדעתכם לגבי אפליקציית התוכן נקסט טיוי:

  1. האפליקציה כוללת ספרייה ענקית ומרשימה ביותר של שפע תכנים שכולנו אוהבים לראות – סדרות ישראליות מבית היוצר של HOT, שהרבה יותר כיף לדבר עליהן בצהריים מאשר על תכניות ריאליטי… וגם את כל הסדרות הכי חמות של HBO, וגם, בשביל מי שלא אוהב סדרות אז יש ספריית סרטים גדולה הכוללת סרטים מהארץ ומן העולם – כל הסרטים הכי מובילים שיש, אפילו כאלו שעד לא מזמן היו בקולנוע.
  2. אפשר לצפות בכל התכנים של האפליקציה מתי שנוח לכם ובאיזה אמצעי שבא לכם בטוב – בטלפון הנייד, בטאבלט וגם במחשב. ניתן גם לשכור ממיר מתקדם לצפייה באמצעות הטלוויזיה ולשלם דמי התקנה חד פעמיים של 49 ₪, אבל החכמים שביניכם יעדיפו לעשות זאת בעצמם באמצעות הסטרימר שלהם – מהמחשב או מהטלפון ישר לטלוויזיה.
  3. חבילות התוכן של האפליקציה זולות בטירוף – 39 ₪ לחודש עד 99 ₪ כל היותר לחודש (יש 3 חבילות). אבל עוד לפני שמוציאים את האשראי מהארנק, אפשר לקבל 3 חודשים להתנסות ללא עלות בכלל, בכלל, בכלל! אפשר לצפות וליהנות במשך 3 חודשים מבלי לשלם ומבלי להתחייב. ולא, אין שום אותיות קטנות בעניין הזה…
    שווה לא?

אתם יכולים לנחש מה כולם עשו מיד אחרי ארוחת הצהריים הזו…

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
world 8 – אל תתנו לחברות הסלולר לעבוד עליכם!
ישראלים רבים שטסים לחו״ל מופתעים בכל פעם מחדש כאשר הם חוזרים לארץ ומופתעים מחשבון הסלולר בו מופיעות...
קרא עוד »
אפר 12, 2022
קניית מדפסות באינטרנט – ממה להיזהר?
היום רוב האנשים בוחרים לערוך את הקניות שלהם אונליין. הרי אין באמת שום סיבה לבזבז את הזמן שלכם על נסיעה...
קרא עוד »
מרץ 15, 2020
ניהול סיכונים
ניהול סיכונים מתייחס לערכות פיננסיות, אך לא רק, של תאגידים, חברות ופרויקטים בתחומים שונים. בניהול...
קרא עוד »
מרץ 10, 2016