סדנת ניווט בים וביבשה – רק להחליט ולצאת לחווה

סדנת ניווט

קיימות שלל פעילויות כיום שמביאות חוויה בלתי מוסברת להמון אנשים. הפעילויות שקיימות הן פעילויות שנועדו לרוב לגשר בין עובדים, חברים, או אפילו לחיזוק הקשר עמם.. פעילות כמו סדנת ניווט בים וביבשה יביאו אתכם למקומות חדשים שלא הכרתם מעולם, יעזרו לכל יותר להתחבר האחד לשני, להתגבר ולהכיר צדדים טובים שלא הכרת בעבר.

סדנת ניווט

כיצד מתבצעת סדנת ניווט בים וביבשה?

הסדנאות שמתבצעות הן סדנאות בנפרד, מהסיבה ששיטת הניווט הנה שונה. להלן פירוט קצר:

  • בים – הניווט בים נעשה על ידי מכשירים ימיים מיוחדים כמו הג'יירו, שהוא מצפן שמובנה לכלים גדולים כמו סירות, או ג'יפים ביבשה. הג'יירו הוא מצפן גדול שבאמצעותו נוכל לנווט, לדעת את הזווית המדויקת בין חרטום כלי השייט, לנקודה שעליה אנו מסתכלים. לג'יירו יש מכשיר מיוחד שמתחבר עליו, שבאמצעות עינית מיוחדת אפשר לראות את הזווית הרצויה.
  • ביבשה – הניווט ביבשה נעשה באמצעות מצפנים ומפות. השיטות לניווט הנן שונות, ולומדים אותם בהדרכה שתעברו לפני. אחד הכלים החזקים שיש לנו שקשור בזוויות, הוא השעון והגוף שלנו. בעזרת הצל של הגוף שלנו, והשעה המדויקת, נצליח למצוא את הצפון, וכך את שאר הכיוונים, גם ללא מצפן.

מי צריך לבצע סדנה זו?

סדנה זו כדאי להעביר לקבוצה שרוצה להתגבש או להעביר יום איכות, בין אם זאת קבוצת עובדים, או קבוצת חברים. העבירו את הסדנה הזאת גם לילדים, הם יתרגשו במיוחד לחוות חוויות חדשות מעבר לעולם המודרני שחוסם אותנו מהמון מידע יעיל ומיושן.

מי המדריכים שמעבירים סדנאות ניווט ביבשה ובים?

המדריכים שמעבירים את סדנאות היבשה הם מדריכים שמתמצאים בניווט יבשתי, שמתעסקים בזה זמן רב, ועברו הכשרה כמדריכים. המדריכים שמעבירים סדנאות לניווט ימי, לרוב הנם סקיפרים, ותפקידם של הסקיפרים הוא לדעת להתמצא בים גם ללא המכשור המיוחד. השיטות להתמצאות בים שפותחו במהלך השנים הם רבות, הכוללות ניווט בכוכבים, על פי גלים וגובהם, וכיוונם.

למי תורמת סדנת ניווט בים וביבשה?

הסדנה הזאת תורמת לכל מי שאוהב לנווט, כל מי שאוהב לגלות עולמות חדשים ומעניינים שמעולם לא חשב על כיוונם. הסדנאות מתאימות לכלל הגילאים, ולילדים מגיל 13-14 ומעלה.

 

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אבקות חלבון לספורטאים – מידע חשוב
ניתן למצוא היום לא מעט אבקות חלבון לספורטאים אשר יוכלו לספק לאלו אשר יהיו מעוניינים בכך להשיג תוצאות...
קרא עוד »
מאי 17, 2017
חווית לקוח
חווית לקוח נחשבת לאחד הגורמים החשובים והמשפיעים ביותר על כל סוג של עסק. היום כבר לא ניתן לנהל עסק,...
קרא עוד »
אוג 25, 2019
עורך דין תאונות אופניים – מתי רצוי לשכור עו"ד?
שירותיו של עורך דין תאונות אופניים יהיה בעלי תועלת רבה עבור כל אחד מכם שירצה לתבוע עקב תאונה אליה הוא...
קרא עוד »
אפר 12, 2021