עדשות מגע מולטיפוקל במחיר משתלם

עדשות מולטיפוקל

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים נזקקם לעדשות מגע בין אם זה לראייה מרחוק או קרוב, קשות או רכות.  רוב מרכיבי עדשות המגע הם צעירים אשר חשוב להם המראה האסתטי.

לכן עדשות מגע הפכו למצרך כל כך פופלארי בקרב אוכלוסיה זאת. סוג חדש של עדשות מגע בשם: מולטיפוקל , הן למעשה עדשות מגע אשר נועדו לאנשים בני 40+,אשר יכולת הראייה שלהם נפגעה עם השנים. עדשות מולטיפוקל נותנים את המענה לאוכלוסיה זאת. כאשר עדשות אלה מתקנות את קוצר הראייה לקרוב ורחוק בו זמנית. במאמר זה נבין מהן עדשות מולטיפוקל ומה היתרונות שלהם.

מהן עדשות מגע מולטיפוקל?

עדשות מגע מולטיפוקל הן עדשות מגע אשר מתקנות את הראייה שלנו הן לקרוב והן לרחוק. ע"י עדשות מגע אלה ניתן לתקן את הראייה למספר של טווחים הן לרחוק והן לקרוב, העדשות עוזרות לראות בצורה הטובה ביותר ללא כל הפרעה כלשהי. עדשות אלה מיועדות לאנשים בגילאי 40+ אשר בגילאים אלו הראייה הן לטווח הרחוק והן לקרוב נפגמת. העדשות כוללות שלושה אזורים אופטיים למרחקים שונים אשר כוללים:ראייה מקרוב, ראייה לטווח בינוני, ראייה לטוח רחוק. עדשות המולטיפוקל דורשות התאמה מדויקת למבנה העין ע"י רופא עיניים מקצועי או אופטמריסט. וזאת מאחר שישנם סוגים שונים של מבני עיניים, ומאחר שהיא מספקת גם יכולת ראייה, יש צורך להתאימה בצורה הטובה ביותר.

מהן יתרונות עדשות מגע מולטיפוקל?

לעדשות מגע מולטיפוקל ישנן יתרונות לא מעטים.ראשית, מאפשרות למרכיבים אותם להינות משגרת פעילות אקטיבית מבלי להזדקק לאמצעי ראייה אחרים כמו משקפי ראייה או קריאה. שנית, הן נותנות טווח ראיה טוב וחד הן לקרוב והן לרחוק בעדשה אחת.

שלישית, הן מותאמנות באופן אישי לכל אדם לפי מבנה העיניים שלו, כך שהן מתקנות את הלקות הראייה בצורה הטובה ביותר ממש כמו כפפה ליד. רביעית הן מעניקות הגנה גבוהה מקרני השמש. חמישית ניתן להתעמל איתם, ללכת ולעשות כל פעילות אחרת ללא כל הפרעה, מרוב שהן נוחות לפעמים שוכחים שהן  בתוך העיניים. כמו כן הן חוסכות לנו את כסף רב בכך, שיש לנו בעדשה אחת שתי פעולות בו זמנית גם ראייה מקרוב וגם מרחוק, במקום שלכל טווח נתאים עדשה אחרת. העדשות כוללות טווחי ראייה שונים אשר מתאימים לכל טווח. כך שטווחי הראייה עוזרים לנו במיוחד לעין הדומיננטית של כל אחד. וכך למעשה אנו חווים במוצר אחד חדות ראייה גבוהה ביותר.

 

 

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דברים שחשוב לברר בבחירת חברת הביטוח שלכם
אחרי שנים רבות, חלומות ולא מעט עבודה קשה הגעתם לגיל שבו אתם רוצים לקנות לעצמכם את הרכב הראשון שלכם? אם...
קרא עוד »
נוב 14, 2016
צילום ברית מילה לפני במהלך ואחרי האירוע
ברית מילה היא ללא ספק האירוע הראשון והמשמעותי ביותר בחייו של כל ילד. זהו האירוע שבו כל המשפחה והחברים...
קרא עוד »
דצמ 06, 2017
מכון בדיקת רכב, מתי צריך אותו?
בדיקת רכב היא חובה לכל רכב. זה עוזר להבטיח שהרכב בטוח לשימוש וגם עוזר להימנע מקנסות אפשריים. חיוני...
קרא עוד »
פבר 21, 2023