מבדק מוקסו – מדריך לקריאת התוצאות

מבדק מוקסו

הגעתם למסקנה שאולי גם הילדים המתוקים והנפלאים שלכם סובלים מבעיה כזו או אחרת של קשב וריכוז? אם כך, הדבר הראשון שעליכם לדעת זה שאתם לא לבד. אחוזים משמעותיים ביותר מהאוכלוסייה בישראל סובלים בעיה כזאת וזה מעודד כיוון שמשמעות הדברים היא שמשאבים רבים מופנים לנושא. זה אומר שנערכים מחקרים ומוקמים מרכזים המתמחים בתחום הזה, כך שהילדים שלכם לא יישאר לבד להתמודד עם המצב. אחד מהדברים החשובים ביותר זה לעשות לילד מבדק, ובנושא של מבדק מוקסו – מדריך לקריאת התוצאות אתם יכולים למצוא לא מעט חומר חשוב שכדאי לעיין בו.

מבדק מוקסו

מה בודקים?

לפני הכול, כדאי לדעת שכאשר מדברים על מבדק מוקסו מדברים למעשה על מבדק ישראל, שיש לו אישורים והוא זוכה להצלחה גדולה ברחבי העולם כולו. שנית, רק מכונים המורשים לכך יוכלו לעשות שימוש במבדק הזה ושלישית, המבדק מתבצע בצורה ממוחשבת. המשך שלו יחסית קצר כך שהילד לא יסבול מהמבדק הזה ולמעשה רוב הילדים שעשו אותו דווקא נהנו ממנו מאוד. חשוב לדעת, עוד לפני שנדבר על מבדק מוקסו – מדריך לקריאת התוצאות, מה בכלל בודקים: קשב, אימפולסיביות, היפראקטיביות ותזמון. כל הפרמטרים האלה נבדקים תוך מספר דקות על ידי תרגילים במחשב ולאחר מכן ניתן יהיה לנתח את התוצאות ולהחליט מה עושים בהתאם.

חושבים על תוכנית פעולה

אחרי המבדק ניתן יהיה להבין את חומרת הקושי של הילד ובעיקר, נוכל גם להבין במה בדיוק הוא מתקשה. מהם הנקודות החזקות יותר אצלו ומהן הנקודות שבהן סיוע יוכל לשנות לו את החיים? את כל אלה נוכל להבין מתוך המבדק ובהתאם לכך ניתן יהיה להחליט איך עוזרים לילד. השוני הגדול שניתן לראות בתחום הזה בשנים האחרונות, הוא שהיום מתאימים את הטיפול ואת העזרה לילד ולא להפך. כלומר, כל ילד הוא עולם ומלואו, עם הקשיים ועם החוזק שלו ולכן לכל ילד תוכל להתאים תוכנית אחרת לשיפור המצב. בתור הורים לילדים עם בעיות קשב וריכוז אתם יכולים להיות בטוחים שהתייחסות לבעיה כמה שיותר מהר תוביל לשיפור המצב, אז למה אתם מחכים?

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
החלפת מסך אייפון 7
הפלאפון החדש הוא מנת חלקם של כולנו. כיום, ילדים בני 7 ו-8 כבר מצוידים בסמארטפון חדשני ומסתובבים אתו...
קרא עוד »
אפר 17, 2018
ניווט במורכבות של ביטול עיכוב יציאה
נסיעות בינלאומיות, עם אינספור התהליכים והפרוטוקולים שלה, יכולים לעתים קרובות להיות חוויה מרתיעה...
קרא עוד »
אוג 14, 2023
מגה לאן – ההנחות המשתלמות ביותר
מחפשים, שוברים, קופונים, מתנות ומבצעים אטרקטיביים במיוחד? כל שאתם צריכים לעשות זה להסתכל על מה שמוצע...
קרא עוד »
פבר 26, 2022