איך לבחור אופני הרים שיכוך מלא?

אופני הרים שיכוך מלא

אופני הרים שיכוך מלא

אופני הרים מיועדים לנסיעה בשבילים מאתגרים. מדובר על נתיבים צרים עם שיפועים גדולים הכוללים עליות חדות וירידות מסוכנות, במקרים רבים קיימות מהמורות ולצידן אבנים גדולות. כל אלו יוצרים עומס רב על האופניים עצמם ומחייבים מאמץ מיוחד של הרוכבים. מהנדסי ויצרני אופניים נותנים את הדעת על כל האלמנטים הללו, מחפשים ומוצאים פתרונות מוצלחים.

אחד הדגמים הנפוצים המיועדים למטרות רכיבה אלו הם אופני הרים שיכוך מלא . רכיבה עליהם מפחיתה את המאמץ, תורמת להישגי רכיבה מעולים מגבירה את ההנאה מתחביב מיוחד זה ועוד.

מבנה ייחודי ומותאם

אופניים אלו מיוצרים עם שלדה ייחודית עקב הימצאות בולמי הזעזועים בחלק האחורי שלהם. השלדה הינה דינאמית עם מיסבים. היא עשויה מחומרים חזקים מאוד אבל קלי משקל. החומר הנפוץ ביותר הוא סגסוגת אלומיניום אבל ניתן למצוא שלדות העשויות גם מטיטניום, מגנזיום וקרבון. שלושת החומרים האחרונים הינם יקרים מאוד, ולכן, עלות האופניים הללו מאמירה ועשויה להגיע לעשרות אלפי שקלים. יחד עם זאת, רוכבי אופניים המשתתפים בתחרויות ירכשו אותם בגלל היותם הטובים ביותר לשיפור ביצועיהם.

אבזור רב

בכל אופניים קיימות מערכות שונות ובכלל זה: מערכות הילוכים, צמיגים וחישוקים ייחודיים, כסאות נוחים, כידון עליו קיימים בלמי היד, מערכות היגוי ובלימה, דוושות ועוד. הרוכב עצמו חייב להצטייד באבזור הנועד לבטיחות ובין היתר קסדות, מגיני ברכיים ומרפקים וכדומה. רבים מתהדרים בחליפות רכיבה או בבגדי רכיבה נוחים,  מנשאים  תיקים למחשבי אופניים וטלפונים ניידים ועוד. כל אלו יסייעו רבות בעת הרכיבה המאתגרת והבטוחה בשטח. מומלץ לרכוש אופני הרים אצל משווקים בעלי מוניטין בתחום המייבאים את הדגמים הטובים, ידועים והנפוצים ביותר. השירות כולל ייעוץ, מכירה במחירים ובתנאים נוחים, הרכבה, הובלה ואם תרצו גם אפשרות לרכישה גם של אופני הרים שיכוך מלא יד 2 מטופלים ומתחוזקים היטב.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה חשוב לשים לב כשמקבלים תלוש שכר?
תלוש השכר שאתם מקבלים אחת לחודש הוא מסמך שהמעסיק חייב לתת לכם אותו על פי חוק. הוא נועד להציג בפניכם את...
קרא עוד »
פבר 18, 2019
חסכון לטווח ארוך – מהן האפשרויות שלכם?
ישנן דרכים רבות באמצעותן נוכל להשקיע את כספנו במקום אשר יניב לנו תשואה עבוא ההשקעה, כאשר כל אחד בוחר...
קרא עוד »
ספט 08, 2015
כסאות מנהלים מעור – להרגיש כמו איש חשוב
בכל מקום עבודה, יש משמעות לכיסאות של העובדים ושל המנהלים. המשמעות היא בעיקר בהיבטים של בריאות ונוחות....
קרא עוד »
אפר 06, 2020