זול זאת לא מילה גסה – לגו בזול ניתן להשיג גם איכותי וגם במחיר שווה לכל כיס!

תראו, צריך להודות באמת. כהורים, אם יש משהו שעולה לנו הרבה כסף זה כמובן הילדים. אנחנו דווקא לא מדברים על המוצרים הבסיסיים כמו אוכל וביגוד, אלא דווקא על הפינוקים השונים, ומשחקים הם חלק מהעניין. בתור הורים אנו מוציאים על הילדים שלנו באהבה ובשמחה סכומי כסף אדירים מדי חודש על מנת לרצות אותם. לגיטימי בהחלט. יחד עם זאת, כולנו צריכים להיות ערים למצב הכלכלי ולחפש דרכים בהם אפשר עדיין לרצות את הילדים אך להפחית עלויות של כל אותם פינוקים שונים.

אחד המשחקים הפופולאריים ביותר בקרב ילדים הוא כמובן משחק הלגו. הבעיה עם הלגו זה שזהו משחק שמהר מאוד רוצים לרכוש כבר את החלק הבא שלו. בין אם זה בגלל חלקים שהולכים לאיבוד, או כי רוצים להרחיב את העולם המשחקי של הלגו, ילדים מבקשים מההורים שלהם לקנות לא מעט משחקים של לגו. לגו מלחמת הכוכבים, לגו גיבורי על ועוד ועוד.

באופן טבעי, אנחנו כהורים אנחנו נחפש לגו בזול וננסה למצוא אלטרנטיבות שכן בדרך כלל המחירים של משחקי הלגו אינם נמוכים. במיוחד אם אנחנו מדברים על משהו שרוכשים בתדירות די גבוהה.

אלטרנטיבה אחת היא לרכוש את המשחק דרך האינטרנט מחו"ל. הבעיה היא, שלחבילות יכול לקחת הרבה מאוד זמן עד שהן מגיעות, ובמידה ומשהו פגום במשחק, אין לנו ממש עם מי לדבר.lego-568039__3402

אלטרנטיבה נוספת, היא פשוט לחפש משחקי לגו או יותר נכון תואמי משחקי לגו. אלו הם משחקים איכותיים וזהים ללגו המוכר והידוע. הם אמנם לא יהיו ממותגים כמשחק של חברת לגו, אבל הם מעניקים לילדים בדיוק את אותה החוויה המשחקית והמהנה. במקום לקרוע את הכיס, אפשר פשוט לרכוש משחק תואם לגו בזול. הילדים יהנו, אתם תוכלו להרשות לעצמכם תחלופה בתדירות גבוהה יותר, שכן המשחקים לא יכבידו עליכם כלכלית, וכל הצדדים יוצאים מרוצים.

אם אתם זקוקים למידע נוסף בנושא ורוצים ללמוד עוד קצת על איך למצוא לגו איכותי בזול, צרו איתנו קשר.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תנור בנוי
אפשר לומר שתנור זה אחד הדברים הבסיסיים שהופכים כל מטבח למה שהוא בעצם. הוא מרחיב את פונקציונאליות הכנת...
קרא עוד »
ספט 27, 2016
הגיע הזמן לעבור לרכבים שלא צורכים הרבה
חושבים על קניית רכב חדש לכל המשפחה? אם כך, כדאי לדעת שחלו שינויים רבים בעולם הרכב בשנים האחרונות,...
קרא עוד »
ינו 17, 2016
ספירת מלאי – צריך לדעת כיצד לעשות זאת
חושבים על ביצוע ספירת מלאי ורוצים להיות בטוחים כי אתם ניגשים לנושא הזה ללא שום פספוסים בדרך? בין אם...
קרא עוד »
אוג 05, 2021