ניהול מוניטין למה שווה לשמוע הרצאה בנושא

הרצאה על ניהול מוניטין

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות עלייה ניכרת בפופולאריות של שני נושאים, שאינם קשורים אחד לשני, אך הם משתלבים זה בזה בצמתים שונים. מצד אחד, כל מה שקשור לניהול מוניטין של אנשים וחברות, מצד שני הרצאות של אנשים מומחים בתחומים שונים. אנחנו יכולים למצוא חברות שונות שמאגדות אנשי מקצוע מעולמות תוכן שונים, והם מרצים בפני קהלים מגוונים, בין אם זה סטודנטים, תלמידי תיכון ויסודי, אנשי צבא, מנהלים ועוד.

צביקה יוגב הוא דוגמא לאדם שמחבר את שני הנושאים ביחד, באמצעות הרצאות מרתקות שהוא מעביר על מגוון רחב של תחומים, ביניהם גם על כל מה שקשור להעצמה אישית וניהול מוניטין לפרט ולחברה. כלומר, הוא מרצה על ניהול מוניטין, הן עבור הפרט הבודד אשר מבקש לייצר לעצמו מוניטין מסוים, והן עבור חברות שמבקשות לייצר מוניטין, לשמר אותו או להתמודד עם מצבים בהם המוניטין שלהם נפגע.

הרצאה על ניהול מוניטין

השאלה הגדולה היא, למה שווה להזמין הרצאה של צביקה יוגב אם אפשר לקרוא ספר או מאמר בתחום? אז ראשית, גם לקרוא ספר או מאמר זה טוב וזה חשוב, זה יכול לעזור, אך הרצאות במיוחד כמו אלה שמעביר צביקה, הן ייחודיות הרבה יותר. הרבה יותר פשוט עבורנו לשמוע את הדברים, הרבה יותר פשוט להבין אותם כשאומרים לנו את הדברים בקול. מה עוד שבמהלך ההרצאות, צביקה יוגב משתמש במגוון דוגמאות, חלקן הומוריסטיות, אשר יכולות לעזור לנו לזכור טוב יותר את הדברים.

צריך לציין, שהרצאות לניהול מוניטין מתבססות על כלים מתודיים מצד אחד ומצד שני על המציאות, על דברים שמתרחשים בחיינו יום יום, זה להבדיל ממאמר או ספר, שהם הרבה פעמים, נכתבו בזמן מסוים ולא תמיד הם יכולים להשפיע עלינו בזמן הווה.

>>> הזמינו הרצאה מעניינת כעת באתר Unique Lectures

במהלך ההרצאות אנחנו יכולים לברר פרטים, לשאול שאלות, להבין טוב יותר מה חשוב ומה לא, וכן הלאה. נקודה אחרונה שצריך לדעת על הרצאות של ניהול מוניטין, זה חשוב לשמוע, חשוב להבין, אך בסופו של דבר, רק אם נפעל על פי שנאמר בהרצאה, אנחנו גם נצליח.

 

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ייעוץ פנסיוני – איך זה עובד?
אתם לא חייבים להגיע לגיל מבוגר בכדי להתחיל ולהתעניין בפנסיה שלכם. בדרך כלל חסכון פנסיוני מתחיל בגיל...
קרא עוד »
אוג 08, 2016
ששת הקריטריונים לקבלת קצבת סיעוד
קצבת סיעוד היא קצבה המוענקת לקשישים בישראל הן מתוקף ביטוח סיעוד פרטי שביטחו את עצמם והן מתוקף הביטוח...
קרא עוד »
יול 15, 2020
איך לבחור מחסן גינה זול
צריכים מחסן גינה? כך תבחרו נכון בחירת מחסנים לגינה היא לא בחירה פשוטה ולמעשה לא מעט אנשים מבצעים את...
קרא עוד »
נוב 23, 2017