עוזבים את המשרד

הובלת משרד

כל עסק מעוניין להתרחב ולגדול, להרחיב את מעגל הלקוחות, להעסיק עובדים נוספים ולפתוח מחלקות חדשות. כך קורה שהמשרד שפתחתם לא מספק את הסחורה והגיע הרגע שלבו צריך לארוז ולעבור למקום יותר גדול ונוח לעבודה. לפעמים הסיבה למעבר היא דווקא צמצום של הוצאות או מעבר למקום גיאוגרפי מתאים יותר. בכל מקרה את ההובלה של הציוד מומלץ להפקיד בידיה של חברת הובלות מקצועית שמעבירה משרדים על בסיס יומי.

הובלת משרד בתל אביב צריכה להיעשות במהירות יחסית כך שלא יתבזבזו ימי עבודה יקרים לריק. יש לזכור שכל יום שבו המשרד לא פועל הוא הפסד נקי. כאשר מדובר על הובלת משרד ישנם כמה גורמים שיקבעו אם המשימה תצליח או תיכשל כישלון חרוץ.

הובלת משרד

מה צריך לבדוק?

אם אתם מחפשים חברת הובלות למטרת העברה של משרד פעיל כדאי להיצמד למספר כללים שיסייעו לכם להגיע אל האנשים הנכונים:

  • ראשית כדאי להיכנס אל דף הפייסבוק של החברה או אל האתר שלה ולראות מה חושבים עליה לקוחות אחרים. המלצות הן שיטה טובה על מנת להבין עם מי יש לכם עסק. אם מדובר על חברה טובה, מקצועית ואדיבה אתם כבר תבינו את זה בעצמכם.
  • אם כבר בחרתם חברת הובלות שנראית לכם סבירה אז מומלץ להיפגש עם נציג החברה פנים אל פנים. חשוב שנציג יגיע אל המשרד ויסקור את הציוד המשרדי שנמצא בו. במקרים רבים מדובר על ציוד רב שכולל שולחנות, כסאות, ארונות שלמים וכמובן מחשבים יקרי ערך.
  • ודאו שלחברה יש את האמצעים לאריזה בטוחה של הציוד כך שהוא יגיע בשלום למיקום החדש.
  • אם אחד המשרדים או שניהם ממוקמים בקומה גבוהה אז בוודאי תזדקקו לשירותי מנוף. חברות מקצועיות מחזיקות מנוף איכותי שיאיץ את קצב העבודה ויחסוך זמן רב ואנרגיה מהמובילים. למעשה במקרים רבים חברת ההובלות תגיע עם מנוף מלכתחילה.
  • אם המשרד החדש עדיין לא מוכן לקליטה של הציוד, ניתן להשתמש בשרותי אחסון זמניים. רב חברות ההובלה מציעות שירות כזה, אך כדאי לוודא שמי שנותן את השירות הוא חברת ההובלה ולא קבלן משנה שעושי לעשות עבודה פחות טובה.

לסיכום כדאי לפנות רק לחברה אמינה ומנוסה. אם קיבלתם הצעת מחיר נמוכה באופן מחשיד אז כדאי לוותר עליה ולחפש חברה אחרת שתבצע את ההובלה בשבילכם.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניווט במורכבות של ביטול עיכוב יציאה
נסיעות בינלאומיות, עם אינספור התהליכים והפרוטוקולים שלה, יכולים לעתים קרובות להיות חוויה מרתיעה...
קרא עוד »
אוג 14, 2023
דירות למכירה מודיעין
אם אתם שוקלים לרכוש דירות למכירה מודיעין אתם צריכים להיערך לרכישה בצורה חכמה. יש טיפים שונים שכדאי...
קרא עוד »
פבר 24, 2019
רוצים לדעת לתפור תחפושות לבד? – לימודי תפירה הם התשובה
הרבה נשים הן חולות אופנה וטרנדים, אולם יש כאלה המעדיפות לרכוש בגדים מוכנים, היישר מהחנות, וישנן נשים...
קרא עוד »
אפר 28, 2021