איך לגלוש בחו"ל בטלפון בלי לקרוע את הכיס

לגלוש בחו"ל בטלפון

בכל נסיעה לחו"ל מתעורר הצורך לגלוש באינטרנט כדי להתעדכן מה חדש בעולם או מה חדש בסביבתנו ובתוכנית הנסיעה. גלישה כזו עשויה לספק לנו מידע הכרחי וגם קריטי במקרי חירום בהם איבדנו את הדרך במדינה זרה. הגלישה מאפשרת גם העלאת תמונות ומשלוח ד"שים לחברים ולבני המשפחה וגם שיחות דרך הצ'אט או הסקייפ. לכן הגלישה בחו"ל עונה על הצרכים של כל אחד מאיתנו, קראו מידע בנושא באתר World8. יחד עם זאת המטרה היא לשמור על קשר מחו"ל אבל להימנע מהוצאות כבדות ולא לקרוע את הכיס. הגלישה בחו"ל מחייבת כרטיס סים חלופי שיכול להתחבר לרשתות המקומיות.

כרטיס סים רגיל מותקן בנמל התעופה בו נחתנו ומשמש אותנו עד תום הנסיעה. לעומת זאת יש כרטיסי סים לחו"ל בזול שאפשר לגלוש בעזרתם במדינות שונות ואינם מוגבלים רק לזמן הטיול הספציפי אלא נמצאים בשימוש שוב ושוב לפרק זמן שעבורו שילמתם, אפילו מספר שנים. חבילה כזו ניתנת לניצול בהתאם ללוח הטיסות שלכם. כך מונעים הוצאות מיותרות על זמן גלישה שאנו בוחרים שלא לממש במהלך טיול ואין מצב שבו ניתקע עם חבילה גדולה מדי. כרטיס סים לטווח ארוך כולל גם חיבורי גלישה והעלאת תמונות ברשתות חברתיות וכך תוכלו להשתמש בו כמובן גם להודעות ווטסאפ וטוויטר.

סים בינלאומי (לאירופה למשל https://world8.co.il/a-sim-card-for-europe-how-much-it-is-and-what-it-includes) מסייע לנווט בדרכים, לקרוא מיילים בשעת הנסיעה, לראות סרטוני וידיאו וכאמור לפעול גם ברשתות החברתיות כדי לשמור על קשר עם החברים והשותפים העסקיים. כך נמנע הצורך בהערכה לגבי מחיר החבילה הנדרש ע"י חברת התקשורת שלכם. חבילה כזו עולה בדרך כלל הרבה יותר וגם הגלישה איטית יותר ונתון זה עשוי כאמור להיות קריטי בזמן של מצבי חירום אם איבדתם את דרככם או שכחתם מסמכים חיוניים. הפתרון מקל עליכם גם בטיול שעובר בין מספר מדינות ורשתות תקשורת וחוסך לכם חיפוש דרך להתחבר לאינטרנט מיעדים שונים הסים עדיף על גלישת WI FI , שאינה נגישה במקומות רבים ורמת האבטחה שלה נחשבת לירודה מול פריצות סייבר וגניבת מידע.

אינטרנט וטכנולוגיה בית הכנסה נוספת נדל"ן ומשכנתא עסקים ועבודה פיננסים - כללי צרכנות חכמה שוק ההון
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
3 סיבות למה ביטוח שכירות דירה יגן על ההשקעה שלך
לא מעט אנשים רוכשים דירות לצורך השקעה. מדובר על דירה שאיננה אמורה לשמש אותם לצורכי מגורים, כפי שנהוג...
קרא עוד »
יונ 07, 2021
איך לבחור מסגרייה איכותית
בין כל המקצועות החשובים שמספקים לאדם את כל מה שהוא צריך בכל סוג של מבנה, יש את המקצוע של המסגרות שהוא...
קרא עוד »
אפר 25, 2020
פטור ממס – מה זה ומה הכוונה שלו
אנחנו בישראל רגילים להתלונן וברמה מסוימת של צדק, על כך שאנחנו משלמים מסים גבוהים. אומנם יש מחקרים...
קרא עוד »
אוג 05, 2021